21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۱۶:۰۵:۵۸
کد مطلب:  1154237
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه ویدئو کنفرانس خیرین مدرسه ساز خوزستانی مقیم تهران عنوان کرد:
کسب رتبه اول کشور در شاخص ثبت اطلاعات سامانه شاد توسط خوزستان/کمک ۲۰۰ میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز به آموزش و پرورش خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به کسب رتبه اول کشور در شاخص جذب مشارکت خیرین مدرسه‌ساز توسط استان خوزستان بیان کرد: خیرین مدرسه ساز بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان به آموزش و پرورش استان خوزستان کمک کردند، همچنین استان خوزستان توانست در شاخص ثبت اطلاعات در سامانه شاد توانست رتبه اول کشور را از آن خود کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت ظهر امروز دوشنبه ۲۵ فروردین ماه ۹۸ در جلسه ویدئو کنفرانس روسای مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان بیان کرد: تاکنون بالغ بر ۵ هزار و ۸۲ مدرسه اطلاعات خود را در سامانه اجتماعی دانش آموزان (شاد) ثبت نام کرده اند که از این تعداد بالغ بر ۳ هزار و ۵۰۰ مدرسه مربوط به مقطع ابتدایی و بقیه مربوط به مدارس متوسطه است.


وی با بیان اینکه استان خوزستان با جذب ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبارات مشارکتی خیرین پیشتاز کشور است، خاطرنشان کرد: خیرین مدرسه ساز می توانند نقش مهمی در کمک به پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت ایفا کنند.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: برگزاری منسجم جشنواره خیرین مدرسه ساز با حضور خیرین خوزستانی مقیم تهران ی تواند زمینه ساز مرتفع شدن مشکلات آموزش و پرورش استان در حوزه فضاهای آموزشی شود.


مودت وی همچنین با اشاره به تلاش های گسترده معلمان خوزستانی در حوزه آموزش الکترونیکی، توضیح داد: معلمان تلاشگر خوزستانی همپای سایر معلمان کشور سنگر تعلیم و تربیت را خالی نگذاشتند و با جدیت و تلاش در در راستای تولید محتوای فاخر آموزشی اقدامات گسترده ای انجام داده اند و این اقدامات به جد شایسته تقدیر و تشکر است.


وی در ادامه با اشاره به راه‌اندازی شبکه اجتماعی دانش‌آموزان در بستر اپلیکیشن موبایل شاد، بیان کرد: راه اندازی این برنامه موبایل و تقویت این سامانه متمرکز جهت پوشش آموزشی بالغ بر ۱۴ میلیون دانش‌آموز کشور و خدمات دهی به یک میلیون معلم به عنوان حرکتی نوین در فضای آموزش مجازی کشور تلقی می شود که با هدایت و راهنمایی مقام عالی وزارت محقق شده است.


 وی در پایان یادآور شد: استان خوزستان به همراه استان خراسان رضوی توانستند با پیشی گرفتن از سایر استانها در ثبت اطلاعات مدارس در سامانه شاد رتبه اول کشور را از آن خود کنند و این مهم تنها با تلاش مدیران و معلمان تلاشگر خوزستانی محقق شد.

به اشتراک بگذارید :