22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ ۱۵:۵۵:۵۰
کد مطلب:  1154231
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان در ویدئو کنفرانس خیرین مدرسه ساز خوزستانی مقیم تهران:
خوزستان اولین استان برگزار کننده جشنواره خیرین مدرسه ساز در تهران / حضور فعال بانوان خیر مدرسه ساز در بحران کرونا

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان خوزستان اظهار کرد: استان خوزستان به عنوان اولین استان برگزار کننده جشنواره خیرین مدرسه ساز انتخاب شده است. بانوان خیر مدرسه ساز خوزستانی حضور فعالی در بحران کرونا دارند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، زیبا صالح پور روز دوشنبه 25 فروردین ماه 99 در ویدئو کنفرانس خیرین مدرسه ساز خوزستانی مقیم تهران گفت: یکی از موضوعات این نشست برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز است که پس از رفع بحران کرونا در صورت مساعد شدن شرایط پس از عید فطر در تهران برگزار خواهد شد.

 

وی با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت های موجود برای کمک به امر مدرسه سازی گفت: یکی از سیاست های اولویت دار وزارت آموزش و پرورش در سال جاری جذب مشارکت های مردمی است که این مشارکت توسط مجامع خیرین مدرسه ساز، مدیران آموزش و پرورش و مشارکت های مردمی آموزش و پرورش و نوسازی مدارس برنامه ریزی و انجام می شود.

 

صالح پور با اشاره به اینکه استان خوزستان به عنوان اولین استان برگزار کننده جشنواره خیرین مدرسه ساز انتخاب شده است، افزود: مجمع خیرین مدرسه ساز خوزستان همواره جزو استانهای برتر در عرصه مدرسه سازی در کشور است و باید تلاش شود که این جایگاه برای استان خوزستان حفظ شود.

 

وی تصریح کرد: شناسایی خیرین مدرسه ساز از اقدامات بسیار مهمی است که باید توسط مدیران آموزش و پرورش مناطق و نواحی استان خوزستان برای برگزاری این همایش انجام شود.

 

صالح پور همچنین با تاکید بر قابلیت استفاده از ظرفیت بانوان خیر مدرسه ساز، گفت: بانوان خیر مدرسه ساز خوزستانی حضور فعالی در بحران کرونا دارند و در حال حاضر مشغول تامین نیازهای بهداشتی مردم و کمک به نیازمندان هستند.

به اشتراک بگذارید :