10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ ۱۲:۴۸:۴۶
کد مطلب:  1153393
راهنمای ورود به سامانه شاد آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش ایلام با حضور در برنامه رادیویی آسو امید به تشریح نحوه ثبت نام و کار با سامانه پرداخت و سوالات هم استانی ها در خصوص سامانه شاد پاسخ داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ایلام، اسفندیار رستم زاد مدیرکل آموزش و پرورش ایلام با حضور در برنامه پر مخاطب رادیویی آسو امید به تشریح نحوه ثبت نام و کار با سامانه پرداخت و به سوالات هم استانی ها در خصوص سامانه شاد پاسخ داد.

در این برنامه مدیرکل آموزش و پرورش ایلام ضمن اشاره به شرایط امروز استان و کشور و نحوه ی استمرار فرایند آموزشی در خصوص شبکه ی اجتماعی شاد گفت: با توجه به شرایط ویژه ی این روزها و تعطیلی اجباری مدارس، وزارت آموزش‌وپرورش اقدام به راه‌اندازی سامانه آموزش مجازی «شاد» کرده است تا مربیان پیش‌دبستانی، آموزگاران، دبیران و هنرآموزان بتوانند از طریق کلاس‌های مجازی، نوآموزان، دانش‌آموزان و هنرآموزان را در سراسر کشور آموزش دهند.

وی در ادامه با اشاره به صحبت های اخیر معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش افزود: در سامانه شاد تدریس مواد درسی توسط معلم، محتوای اصلی آموزش مجازی را تشکیل می‌دهد، اما معلم در انتخاب محتوای آموزشی مناسب آزاد هستند و فرایند ورود به شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) طی سه مرحله از سوی مدیر مدرسه، معلمان و دانش آموزان صورت می گیرد.

پس از تشریح نحوه کار سامانه شاد توسط مدیرکل آموزش و پرورش استان، ادامه برنامه به  پرسش و پاسخ های تلفنی اولیا دانش آموزان، همکاران و ... در خصوص نحوه تشکیل کلاس ها، اجرای سامانه در پلت فرم هایی غیر از تلفن همراه اندرویدی، تعین تکلیف کسانی که به هیچ نحوی به سامانه شاد نمی توانند دسترسی داشته باشند و ... پرداخته شد.

به اشتراک بگذارید :