25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ ۱۲:۵۹:۳۸
کد مطلب:  1153356
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد؛
مسابقات  علمی و پژوهشی دانش آموزی پژوهش سراها به صورت مجازی برگزار می شود

در پی تعطیلی  پژوهش سراهای دانش آموزی ، مسابقات  علمی و پژوهشی دانش آموزی پژوهش سراها به صورت مجازی و در فضاهای مجازی مورد تایید آموزش و پرورش برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میرضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پی تعطیلی  پژوهش سراهای دانش آموزی ، به واسطه شیوع بیماری کرونا در کشور گفت: در جهت حفظ سلامت دانش آموزان و رعایت فاصله اجتماعی در شرایط کنونی کشور مسابقات  علمی و پژوهشی دانش آموزی پژوهش سراها به صورت مجازی و در فضاهای مجازی مورد تایید آموزش و پرورش برگزار می شود.

 

وی با اشاره به عدم توقف فعالیت های علمی و پژوهشی دانش آموزان تاکید کرد: پژوهش سراهای دانش آموزی استان بر اساس برنامه های هماهنگ شده با اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، فعالیت های علمی و پژوهشی خود را  به صورت تحقیق و پژوهش و برگزاری مسابقات علمی در فضای مجازی در اختیار دانش آموزان قرار می دهند.

شفیع پور برگزاری مسابقه خلاقیت کرونایی در پژوهش سرای باقرالعلوم قرچک را از جمله این برنامه ها دانست و افزود: این مسابقه در چهار محور برای دانش آموزان به  صورت مجازی برگزار می شود و دانش آموزان می توانند آثار خود را بدون حضور در مدرسه و پژوهش سرا از طریق فضای مجازی در پیام رسان بله به پژوهش سرا ارسال نمایند.

این مقام مسئول تصریح کرد:آثار ا دانش آموزان  توسط داوران  در پیام رسان بله داوری و  اعلام نتیجه خواهد شد و همچنین از آثار برگزیده تقدیر بعمل خواهد آمد.

گفتنی است، مهلت ارسال آثار دانش آموزان جهت شرکت در این مسابقه تا 15 اردیبهشت ماه 99 خواهد بود..

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :