16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ ۱۱:۱۵:۲۴
کد مطلب:  1153245
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان :
تولید بیش از 180 محتوای آموزشی برای آموزش مجازی دانش آموزان

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان در جلسه شورای معاونین اداره کل از تولید بیش از 180 محتوای آموزشی برای آموزش مجازی دانش آموزان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، داود بهرامی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن تقدیر از زحمات همه همکاران به ویژه در  ارائه خدمات آموزش مجازی و غیر حضوری  گفت : با توجه به ظرفیت و توانمندی دربین نیرو های انسانی مستعد و متعهد اقدامات بسیار خوبی در زمینه  آموزش مجازی شکل گرفته و در حال تکمیل است .

بهرامی در ادامه افزود : همکاران ما با سه روش نسبت به ارائه آموزش مجازی اقدام کردند که شامل  تولید محتوای الکترونیکی مکمل ، تجمیع و بازنشر برنامه های آموزشی سیمای ملی و جمع آوری و بارگذاری محتوای آموزشی از سایر منابع معتبر آموزشی  است .

معاون آموزش متوسطه استان همچنین تصریح کرد : در این ایام بیش از 180 محتوای آموزشی در دروه متوسطه برای دانش آموزان تولید شده که در سایت اداره کل و کانال های فضای مجازی  بارگذاری شده است .

وی همچنین اظهار داشت: در دوره ابتدایی یک گروه آموزش مجازی با حضور 70 نفر از همکاران این دوره شکل گرفته است که در دوران تعطیلات به صورت روزانه نسبت به تولید محتوا آموزش دوره ابتدایی اقدام کرده اند.

معاون آموزش متوسطه با اشاره به استقبال خوب خانواده ها از پویش هر خانه یک مدرسه  گفت : این پویش توسط اداره روابط عمومی آموزش و پرورش استان شکل گرفت  که مورد استقبال خانواده ها قرار گرفت و موجب پویایی آموزش مجازی در محیط خانه ها شد.  

بهرامی با اشاره به تشکیل 18 جلسه توسط کارگروه آموزش مجازی استان خاطر نشان کرد : تولید محتوای الکترونیکی مستمر ومنظم به صورت روزانه ، تشکیل مرکز مشاوره تلفنی ، ارائه پیام های مشاوره ای و روانشناسی ، ارائه محتوای آموزشی  در حوزه تربیت بدنی، انعکاس گسترده محتوای های آموزشی در فضای مجازی و سایت اداره کل از جمله مهمترین نتایج و اقدامات این کارگروه در سطح استان بود. 

به اشتراک بگذارید :