15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ ۱۴:۱۵:۲۰
کد مطلب:  1152579
راهنمای عمل شبکه آموزشی شاد ویژه مدیران مدارس اعلام شد

راهنمای عمل شبکه آموزشی شاد ویژه مدیران و فرایند ورود به این شبکه اعلام شد.

به گزارش ادره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز و به نقل از مرکز روابط عمومی وزارت آموزش‌ و پرورش، فرایند ورود به شبکه آموزشی شاد طی هشت مرحله از سوی مدیرمدرسه باید صورت گیرد.

  1. ابتدا در سامانه سناد اطلاعات پرسنل و دانش آموز را اصلاح کنید و چنانچه این اطلاعات برای مدرسه شما به درستی وارد شده است نیاز به مراجعه به سامان سناد نیست.
  2. اپلیکیشن شاد را از لینک زیر دانلود و روی دستگاه هوشمند خود نصب نمایید. www.shaddl.medu.ir
  3. مدیران همان شماره همراه خود را که در سامانه سناد ثبت نموده است. در برنامه شاد ثبت و پیامک تایید را روی همان شماره دریافت و وارد می‌کند. سپس نام کاربری خود را در برنامه ثبت می‌کند. (توجه : نام کاربری شما برای تمام افراد ثبت شده و در سامانه مدرسه شما قابل رویت است. )
  4. گزینه ورود « مدیر/ معلم / دانش آموز » را انتخاب کنید و پس از انتخاب نقش مدیر کد ملی خود را در کادر مشخص شده وارد نمایید و گزینه تایید را بزنید.
  5. در کادر بازشده گزینه « مشاهده لیست مدارس» را بزنید وو در میان اسامی نام مدرسه خود را انتخاب و سپس تایید کنید.
  6. همه گروه‌های کلاسی شما تشکیل می‌شوند شما به عنوانOwner  یا صاحب گروه‌ها از طریق گزینه « مشاهده لیست گروه‌های کلاسی » می‌توانید فهرست و داخل کلاس‌ها را مشاهده کنید.
  7. در تاریخ اعلام شده در شیوه‌نامه ارسالی از طرف وزارت آموزش و پرورش تمام معلمان مدرسه خود را برای عضویت در برنامه شاد دعوت کنید.
  8. پس از ثبت نام معلمان خود، در تاریخ مقرر شده در شیوه نامه ارسالی از طرف وزارت آموزش و پرورش دانش آموزان مدرسه خود را نیز به عضویت در برنامه شاد دعوت کنید.
  9.  

به اشتراک بگذارید :