25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۲۳ ۱۰:۰۱:۱۶
کد مطلب:  1152178
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد؛
تولید مواد ضد عفونی کننده توسط پژوهش سرای دانش آموزی دخترانه فرهنگ ورامین

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از تولید مواد ضد عفونی کننده توسط پژوهش سرای دانش آموزی دخترانه فرهنگ ورامین خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روتبط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستانهای استان‌تهران،میر رضا شفیع پور معاون اموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به شرایط پیش آمده به واسطه شیوع بیماری کرونا گفت: باتوجه به تعطیلی مدارس، پژوهش سراهای دانش اموزی استان  در زمینه توسعه  فعالیت های  علمی و پژوهشی خود اقدام با تامین امکانات بهداشتی مورد نیاز در مبارزه با این ویروس نمودند.

وی با اشاره به فراخوان های علمی دانش آموزی در این زمینه ، تاکید کرد: در این راستا پژوهش سرای دخترانه فرهنگ ورامین  در  فروردین‌ماه با  ارسال فراخوانی تحت عنوان‌تولید مواد ضد عفونی فعالیت علمی‌و پژوهشی خوبی را در این زمینه آغاز نمود.

شفیع پور تصریح کرد: با پیگیری های صورت گرفته و دعوت  از کارشناسان ،  همکاران شیمی و اولیائی که در زمینه ی تهیه مواد ضدعفونی فرمول ثبت شده از طریق وزارت بهداشت و گواهی ثبت اختراع داشتند  توانستند زیرنظر ستاد کل نیروهای مسلح  به مقدار زیادی  مواد ضدعفونی  کننده  تولید و به مناطق محروم ارسال نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :