25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ ۱۳:۵۳:۲۳
کد مطلب:  1148835
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
پویایی فعالیت‌های قرآن، عترت و نماز با ایجاد شبکه شاد

با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، اولین جلسه شورای قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با موضوع بررسی شبکه شاد و نحوه برگزاری مسابقات استانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در راستای توسعه و تعمیق فعالیت های قرآن، عترت و نماز همزمان با روزهای آغازین سال 1399 اولین جلسه شورای قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با موضوع بررسی شبکه شاد و نحوه برگزاری مسابقات استانی برگزار شد.
 
در این جلسه سید مجتبی هاشمی ضمن تصریح این موضوع که تربیت هیچگاه تعطیل پذیر نیست، یکی از رسالتهای اصلی معاونت پرورشی در امر تربیت را  استفاده از ظرفیت های موجود از قبیل شبکه‌های اجتماعی دانست که با ایجاد یک روش ارتباطی نوین و فضایی تعاملی و شاد میان خانه و مدرسه به شکلی جذاب و با استفاده از ذائقه امروزی دانش‌آموزان آموزه‌های قرآن، عترت و نماز را به نسل امروزی انتقال دهد.
 
وی در این جلسه که با حضور اعضای شورای قرآن، عترت ونماز استان برگزار شد گفت: تعیین سرفصلهای لازم در خصوص تولید محتوا در سه حوزه قرآن، عترت و نماز از سوی استان، هماهنگی با حوزه ستادی و دستگاه های همسو با فعالیت های تربیتی از جمله کمیته همکاری حوزه‌های علمیه و ستاد اقامه نماز استان جهت بهره‌مندی از ظرفیت‌های بین دستگاهی از جمله اهداف این نشست است.
 
 شایان ذکر است تهمید مقدمات لازم جهت برگزاری ویدئو کنفرانس با مناطق 21 گانه شهرستان‌های استان تهران جهت تبیین و بررسی برنامه‌های پیشنهادی شبکه شاد و نحوه برگزاری غیر حضوری مسابقات استانی از دیگر مصوبات این جلسه بود که در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :