25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ ۱۲:۱۹:۲۵
کد مطلب:  1147440
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
افزایش بهره وری در ارائه خدمات الکترونیک

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، استفاده حداکثری از ظرفیت های دولت الکترونیک را ضروری خواند و افزود: در شرایط کنونی و با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، توسعه خدمات دولت الکترونیک می تواند یکی از راه های موثر در کاهش ابتلا به این بیماری باشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به شرایط پیش آمده به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور گفت : شرایط حاضر می تواند بستری در جهت توسعه هر چه بیشتر دولت الکترونیک و عدم حضور فیزیکی افراد در محیط های غیرضروری را به همراه داشته باشد.

وی بستر گسترده خدمات الکترونیک و دسترسی بیست و چهارساعته مخاطبین به این خدمات را بسیار مثبت خواند و گفت: اینکه کاربران در هر زمان و هر کجا می توانند بدون محدودیت های زمانی و مکانی از خدمات لازم بهره مند گردند ، نکته بسیار قابل تاملی است که توجه به آن می تواند بسیاری از پیچیدگی های فرایندهای حضوری را مرتفع سازد.

بهارلو، با تاکید بر افزایش بهره وری در ارائه خدمات الکترونیک ، اظهار داشت : انعطاف پذیری در ارائه خدمات ، صرفه جویی در وقت ، کاهش هزینه ها و ارتقای کارایی دستگاهها از دیگر مواردی است که توجه به توسعه دولت الکترونیک به همراه خواهد داشت.

این مقام مسئول با اشاره به صرورت تقویت و به روز کردن تکنولوژی های جدید در ادارات ، تصریح کرد : در شرایط حاضر ،بهبود کیفیت زندگی مردم و ارائه خدمات پرسرعت و بدون دغدغه به آنها از جمله مواردی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :