25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ ۱۵:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1146735
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد؛
تمدید مهلت مهرواره‌ نوروزی «بهار در خانه» تا ۲۰ فروردین

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فراخوان مهرواره‌ نقاشی، عکس و فیلم کوتاه «بهار در خانه» را تا ۲۰ فروردین تمدید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت ‌آموزش‌وپرورش، مهرواره‌ی نوروزی «بهار در خانه» ویژه تعطیلات نوروز ۱۳۹۹که از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای مخاطبان ۴تا ۱۸سال در نظر گرفته شده بود، تا ۲۰فروردین تمدید شد.

بر همین اساس، در بخش «نقاشی» کودکان و نوجوانان می‌توانند با تکنیک آزاد در اندازه دل‌خواه خود نقاشی بکشند و با گوشی همراه از آن عکس بگیرند و ارسال کنند.همچنین علاقه‌مندان شرکت در  بخش «عکس»  می‌توانند از موضوع‌های مورد علاقه خود با گوشی تلفن همراه عکاسی انجام دهند و در بخش «فیلم کوتاه» نیز با گوشی تلفن همراه به صورت افقی به مدت ۹۰ثانیه تا ۳دقیقه فیلم تهیه و ارسال کنند.

شایان ذکر است؛ شرکت‌کنندگان می‌توانند در هر بخش تنها یک اثر، با کیفیت مناسب را تا ۲۰فروردین ۱۳۹۹در سایت   omid.kpf.irبارگذاری و فرم اطلاعات خواسته شده از قبیل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، عنوان اثر، نام استان، شهر و... را تکمیل کنند.

این رویداد در قالب مهرواره برگزار می‌شود و رتبه‌بندی و اعلام برگزیده ندارد اما از آثار برتر با ارسال هدیه‌ی فرهنگی تجلیل می‌شود و این آثار به مرور در صفحه‌های کانون در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :