10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ ۰۸:۵۹:۵۴
کد مطلب:  1144456
پزشک خواجه از آذربایجان شرقی آمادگی خود را به عنوان مجاهد آموزشی اعلام کرد

در اقدامی تحسین برانگیز پزشک بخش کرونایی بیمارستان تبریز با ارسال نامه ای آمادگی خود را به عنوان مجاهد آموزشی در منطقه خواجه اعلام کرد.

به گزار ش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از خواجه، در اقدامی قابل تحسین دکتر طاهر موسوی یکی از پزشکان بیمارستان کرونایی امام رضا (ع) تبریز طی نامه ای خطاب به آموزش و پرورش خواجه به عنوان مجاهد آموزشی اعلام آمادگی کرده است.

 قابل ذکر است که این پزشک متعهد همسر یکی از همکاران فرهنگی تلاشگر در خواجه می باشد که علی رغم بیماری ومشکلات جسمی در بستر بیماری مشغول آموزش با دانش آموزان خویش می باشد. 

در بخشی از این نامه آمده است :

 شکی نیست در این اوضاع و احوال کرونایی که همه خود را محبوس خانه ها کرده اند، اما ما به حکم وظیفه و آرمان بشریت که همان همدلی و همدردی می باشد بر خود تکلیف کردیم تا در حد توان آلام مردم را تسکین و درد همنوع را تقلیل دهیم.

 اما آنچه بیشتر باید سپاسگذار باشم همراهی فداکارانه همسرم سرکار خانم فرشته اسدپور معلم بچه های روستایی است که چه زیبا به من قوت قلب می دهد و چه امیدوارانه برایم خبر از آینده زیبا می دهد و آنچه که به من خاطرنشان می سازد که عمر سختی ها دوام ندارد و جوهر کار مرد در روز های سختی است واقعا جان می گیرم و خود را قهرمان این صحنه می خوانم.

آنگاه به روح بزرگ معلم سرتعظیم می آورم و عاشقانه کار خود آغاز و پایان می بخشم. بنابراین مجاهدت شما را می ستایم و به عنوان یک مدافع سلامت در کنار شما می ایستم تا فردای این سرزمین همیشه روشن شود.

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :