14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ ۱۰:۰۵:۴۶
کد مطلب:  5sn1MExk
جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان عباس آباد

کمک 25 میلیارد ریالی خیرین در سال تحصیلی 94-93 به آموزش و پرورش عباس آباد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان عباس آباد با حضور دکتر شریعت نژاد نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی ، دکتر هاشمی فرماندار شهرستان،  و جمعی از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان عباس آباد برگزار شد.

نماینده مردم شریف شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی  اظهار کرد: خیران مدرسه ساز پا در راهی گذاشته اند که سبب سازندگی، انسان سازی و ارتقای همه جانبه کشور می‌شود و رضایت خداوند را در پی دارد.

 دکتر شمس اله شریعت نژاد با بیان اینکه امروز دوران جنگ سخت به پایان رسیده و دشمن نوع جدیدی از جنگ را آغاز کرده است گفت: میهن پرستان دیروز با جهاد نفس به صیانت از کشور پرداختند و امروز خیران مدرسه ساز با مدرسه سازی به جهاد مال پرداخته‌اند.

وی ادامه داد: خیران با جهاد مال خود و ساخت مدرسه فضای علم و دانش اندوزی را برای دانش آموزان فراهم می‌کنند و این مدارس‌‌ همان سنگرهای دفاع ما در مقابل دشمنان هستند.

نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی با تمجید از فعالیت خیرین مدرسه ساز شهرستان عباس آباد گفت: خیرین مدرسه ساز  یک سرمایه ملی و یک الگو محسوب می شوند و تلاش های خیرین مدرسه ساز در شهرستان یک دستاورد بزرگ است که با لطف خداوند و با تکیه بر فرهنگ غنی ایرانی اسلامی شکل گرفته است .

محمدیوسف مهر قاسمی در ادامه این مراسم ضمن تجلیل از فعالیت های خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار در شهرستان عباس آباد گفت : بهترین نگاه در آموزش و پرورش نگاهی ست که خیرین به حوزه تعلیم و تربیت کشور دارند ، خیرین گنج های معنوی روان و سرمایه های غنی فرهنگی در جامعه ما هستند .

مدیر آموزش و پرورش شهرستان عباس آباد اظهار داشت : خیرین مصداق بارز امر به معروف  هستند که مردم را با عملشان به راه خیر دعوت می کنندو نوعی از تربیت مترقی از رفتار خیرین سرچشمه می گیرد و خیرین سهم به سزایی در دانایی جامعه دارند.

وی افزود : در سال تحصیلی 94-93 بیش از 25 میلیارد ریال میزان کمک خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار به آموزش و پرورش شهرستان عباس آباد بوده که در نوع خود کم نظیر بوده  و امسال نیز 5 مدرسه خیر ساز در شهرستان توسط خیرین محترم در حال ساخت می باشد.

مهرقاسمی در پایان اضافه نمود : شما خیرین بزرگترین معلمان درس سخاوت و ایثار و سرمایه های بزرگ معنوی جامعه می باشید.

 

به اشتراک بگذارید :