23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ ۱۱:۳۳:۱۴
کد مطلب:  1140748
بازدید مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از مرکز تولید اقلام بهداشتی برای دانش آموزان مناطق محروم

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از مرکز تولید اقلام بهداشتی که با همکاری موکب شهدا آذربایجانشرقی، بسیج فرهنگیان و آموزش و پرورش استان با حضور بسیجیان داوطلب جهت تامین بخشی از نیاز امروز جامعه مخصوصا مناطق محروم به ماسک و لوازم بهداشتی در مجموعه ورزشی امام خمینی( ره ) فعالیت می کنند، بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، جعفر پاشایی در این بازدید گفت: روزانه 5000 ماسک جهت استفاده دانش آموزان مناطق محروم در این مرکز تولید می شود.

وی: این مجموعه با همکاری موکب شهدا آذربایجانشرقی، بسیج فرهنگیان و آموزش و پرورش استان با حضور بسیجیان داوطلب جهت تامین بخشی از نیاز امروز جامعه به ماسک و لوازم بهداشتی در مجموعه ورزشی امام خمینی( ره ) فعالیت می کنند.

گفتنی است فعالیت این مرکز تا ریشه کنی ویروس کرونا ادامه خواهد داشت و فعالین این طرح متشکل بسیجیان داوطلب خواهر و برادر هستند که بصورت شیفیتی در این بخش مشغول تولید ماسک و... می باشند.

یاداور می شود روز گذشته نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز با حضور در محل تولید اقلام بهداشتی در مجموعه ورزشی امام خمینی(ره ) با تشکر از فعالین این بخش از تلاش های انسان دوستانه مجموعه گروه جهادی موکب شهدا آذربایجانشرقی، آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان قدردانی کرد.

 

 

 

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :