25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ۱۹:۱۷:۰۶
کد مطلب:  1139206
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
پویش مردمی خلاقیت قرنطینه نیست برگزار می شود

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری پویش مردمی خلاقیت قرنطینه نیست خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت:جشنواره ملی خلاقیت ،نوآوری و کارآفرینی با توجه به ایام قرنطینه خانگی و به منظور استفاده بهینه از فرصت پیش آمده، افزایش تعامل فرزندان با اولیا و تبادل تجارب خلاقانه در این ایام، اقدام به برگزاری پویش مردمی خلاقیت_قرنطینه _نیست  نموده است.

 وی با اشاره به اینکه شرکت در این پویش برای عموم آزاد است، اظهار داشت:برای شرکت در این کمپین کافی است شرکت کنندگان یک "ترفندخلاقانه" با موضوع آزاد و با امکانات موجود در منزل برای آموزش به دیگران انجام دهند و از آن یک فیلم افقی حد اکثر 55 ثانیه ای بگیرند و به شبکه های اجتماعی به آدرس @stideas بفرستند.

شفیع پور ادامه داد: شرکت کنندگان در این فیلم حتما نام شهر یا روستای محل سکونت و اینکه این فیلم را برای کمپین #خلاقیت قرنطینه نیست می گیرند را ذکر کنند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه مهلت ارسال فیلم ها تا 5 اردیبهشت 99 است و به نفر اول جایزه نقدی یک میلیون تومانی و به ده نفر بعدی 10 جایزه 100 هزار تومانی تعلق می گیرد، تصریح کرد:جهت دهی اوقات فراغت ، تعامل خانواده ها باهم به سمت تفکر و خلاقیت و ایجاد  شور و نشاط از حمله اهداف این پویش است.

 

 

به اشتراک بگذارید :