21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ ۱۳:۴۹:۵۱
کد مطلب:  1138947
در حاشیه بازدید نماینده ولی فقیه در استان از مرکز تولید ماسک؛
مجید بهرامی : روزانه بیش از 5000 ماسک برای مناطق محروم تولید می شود

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان در جریان بازدید نماینده ولی فقیه در استان از مرکز تولید ماسک های بهداشتی از تولید روزانه 5000 ماسک جهت استفاده دانش آموزان و مردم مناطق محروم استان خبر داد.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، مجید بهرامی در حاشیه بازدید نماینده ولی فقیه در استان از مرکز تولید ماسک گفت: روزانه 5000 ماسک جهت استفاده دانش آموزان مناطق محروم در این مرکز تولید می شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت استان با اعلام این خبر گفت: این مجموعه با همکاری موکب شهدا آذربایجانشرقی، بسیج فرهنگیان و آموزش و پرورش استان با حضور بسیجیان داوطلب جهت تامین بخشی از نیاز امروز جامعه به ماسک و لوازم بهداشتی در مجموعه ورزشی امام خمینی( ره ) فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه فعالیت این بخش تا زمان ریشه کنی و پایان کرونا ادامه خواهد داشت افزود: مجموعه فعالین این طرح متشکل بسیجیان داوطلب خواهر و برادر هستند که بصورت شیفیتی در این بخش مشغول تولید ماسک و... می باشند.

گفتنی است که روز گذشته نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز با حضور در محل تولید اقلام بهداشتی در مجموعه ورزشی امام خمینی(ره ) با تشکر از فعالین این بخش از تلاشهای انساندوستانه مجموعه گروه جهادی موکب شهدا آذربایجانشرقی، آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان قدردانی کرد.

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :