8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۲۱:۴۱:۲۷
کد مطلب:  1137883
به منظور تقدیر و تشکر از کلیه همکاران تلاشگر در فضای مجازی انجام شد :
شرکت مدیر کل آموزش و پرورش استان درکلاس های مجازی فرهنگیان

 به منظور تقدیر و تجلیل از زحمات همکاران محترم فرهنگی فعال در فضاها وکلاس های مجازی تدریس،  مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با حضور در کلاس مجازی یک همکار فرهنگی از تلاش های این همکار و سایر فرهنگیان استان تقدیر و زحمات آنان را قابل تقدیر دانست.

 

 ارتباط مدیر کل  آموزش و پرورش استان با یک همکار فرهنگی و دانش آموزان پایه ششم یک واحد آموزشی

 به منظور تقدیر و تجلیل از زحمات همکاران محترم فرهنگی فعال در فضاها وکلاس های مجازی تدریس، مدیرکل آموزش و پرورش استان قم با حضور در کلاس مجازی یک همکار فرهنگی از تلاش های این همکار و سایر فرهنگیان استان تقدیر و زحمات آنان را قابل تقدیر دانست.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم حمیدرضا شیخ الاسلام با ورود به کلاس مجازی سیدرضا سادات آموزگار پایه ششم دبستان اشرفی اصفهانی ضمن تشکر از زحمات این معلم تلاشگر و تقدیر از دانش آموزان ،فرهنگیان و خانواده های محترم آنان یر تقویت جدی برنامه های مجازی در شرایط موجود به صورت نظام مند تاکید کرد.

 وی با بیان این که دانش آموزان عزیز استان باید مراقب سلامت خود و خانواده های خویش باشند فرصت به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا را برای آموزش در فضای مجازی مغتنم برشمرد و افزود: اگرچه این ویروس سختی های فراوانی را برای ملت عزیز ایران به وجود آورده است ولیک امیدوارم با ماندن در خانه و مدیریت برنامه های آموزشی خود در منزل نسبت به سلامت خود و پس از آن تقویت برنامه های آموزشی به‌خوبی اقدام نماییم.

وی یکی از  راههای تحول در آموزش و پرورش را تغییر در شیوه های  یاددهی_ یادگیری دانست و گفت :در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری سال جهش تولید نامگذاری شده ،باید با استفاده از شیوه های نوین آموزشی و ظرفیت‌های به وجود آمده به این شعار در عمل توجه بیشتری داشته باشیم.

 شیخ الاسلام تربیت انسان‌های کارآمد و با مهارت در طراز انقلاب اسلامی را نتیجه حضور معلمانی سخت کوش و متعهد در کلاس‌های درس و محیط مدرسه دانست و افزود :آموزش و پرورش باید با داشتن چنین معلمانی عاشق به فرزند و دلسوز نسبت به  جامعه به مهارت محوری دانش آموزان بیشتر تلاش نماید تا بدین وسیله بتواند شعار سال را که با عنوان جهش تولید مطرح گردیده به نتیجه مطلوب برساند . مدیر کل آموزش و پرورش استان قم در پایان با تشکر دوباره از فرهنگیان و دانش آموزان استان قم که در شرایط حساس و پیش آمده توانسته اند با حضور در فضای مجازی نسبت به یاد دادن و یاد گرفتن  اقدامات لازم را مبذول نمایند دانش آموزان را به رعایت اخلاق به ویژه احترام به پدر و مادر و انجام فرائض بویژه نماز و دعا توصیه کرد و خطاب به انان افزود: آموزش و پرورش در تحقق منویات حکیمانه رهبری فرزانه انقلاب شعار سال را با جدیت تمام پیگیری خواهد کرد و انتظار دارد دانش آموزان عزیز در کنار خانواده های محترم نیز از این فرصت برای به نتیجه رسیدن فرمایشات مقام معظم رهبری از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

وی به معلم فعال درکلاس و دانش آموزان به عنوان سرمایه های انسانی و اجتماعی یادآور شد:به لطف الهی و تلاش و همت همه معلمین عزیز استان و دانش آموزان گرامی و افتخار آفرین و پشتوانه خانواده های گرامی در سال جاری و سال های آینده بر گ زرین دیگری را دردفتر افتخارات آموزش و پرورش استان  ورق خواهیم زد که جهش تولید به ویژه در هنرستان های استان از اهم آنهاست. یادآور می‌شود در این کلاس مجازی سید رضا سادات آموزگار پایه ششم واحد آموزشی اشرفی اصفهانی از ناحیه ۲ آموزش و پرورش و دانش آموزان کلاس از مدیر کل  بخاطر حضور در این کلاس تقدیر نموده و ضمن آرزوی سالی سرشار از موفقیت برای ایشان و همه فرهنگیان عزیز استان برای تمامی هموطنان گرانقدر از درگاه ایزد متعال سالی سرشار از موفقیت را مسئلت نمودند.

به اشتراک بگذارید :