8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۲۰:۳۷:۲۸
کد مطلب:  1137873
علم آموزی و خدمت جهادی با ضدعفونی کردن مناطق و تولید ماسک در یکی از مراکز یادگیری محلی لرستان

مرکز یادگیری محلی غیردولتی بهار خرم آباد که در علم آموزی به سوادآموزان نهضت و مخاطبین هدف فعالیت دارد در این روزها، خدمتی ماندگار را به مردم لرستان آغاز کرده است.

هاشم دالوند معاون سوادآموزی لرستان با اعلام این خبر گفت: در مرکز یادگیری محلی غیردولتی بهار در منطقه ماسور خرم آباد که موسس آن فرهنگی تلاشگر  مجید ساکی می باشد از 15اسفند تاکنون با همراهی 15تن از همکاران خود بیش از 12 هزار ماسک را تولید کرده و توزیع الکل و مواد ضدعفونی کننده در شهرهای نورآباد،الشتر و مناطق حاشیه ای شهر خرم آباد را با پشتیبانی موسسه خیریه همسرایی ترنم باران انجام داده اند.
مجید ساکی موسس مرکز یادگیری محلی غیردولتی بهار خرم آباد نیز در گفتگو با روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان با تقدیر از استقبال و توجه مسئولان آموزش و پرورش لرستان بخصوص علیرضا نخعی مدیرکل آموزش و پرورش استان و معاونین وی در حوزه پشتیبانی و سوادآموزی استان گفت: ستاد مقابله با کرونا در جنوب شهر خرم آباد تشکیل شده و جا دارد از همراهی خیرین، روحانیون، شهرداری و هیئات مذهبی و بخش رسانه این ستاد به مدیریت مهدی میردریکوند تشکر و قدردانی نمایم.
علیرضا نخعی مدیرکل آموزش و پرورش لرستان نیز با تقدیر از همت و خدمت ماندگار همکاران در مرکز یادگیری محلی بهار خرم آباد گفت: در این ایام بسیاری از فرهنگیان شریف لرستان به اشکال مختلف در دو جبهه مقابله با بی سوادی به روش آموزشهای نوین مجازی و همچنین مقابله با کرونا از طریق تولید ماسک در مدارس و کمک های اهدایی و.... تلاش و خدمت می کنند.

 

 

به اشتراک بگذارید :