7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۱۵:۳۸:۴۴
کد مطلب:  1137828
مدیرکل آموزش وپرورش در بازدید از روند آموزش توسط معلمان استان قزوین :
به دنبال دسترسی همه دانش آموزان به محتوای آموزشی با کیفیت از طریق فضای مجازی هستیم

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین صبح پنج شنبه هفتم فروردین ماه از روند تهیه و تولید محتوای آموزشی توسط معلمان استان قزوین بازدید کرد.

مدیرکل آموزش وپرورش با حاضر شدن در یکی از کلاس های تولید محتوای آموزشی به صورت چند رسانه ای گفت:معلمان از آموزش های الکترونیکی باید به عنوان روش های آموزشی نوین در خنثی سازی تهدیدات آموزشی همانند شیوع ویروس کرونا استفاده کنند.

حسنعلی اصغری گفت:آموزش الکترونیکی به معنی بکارگیری مطلوب معلم از ابزارهایی بر پایه رسانه و فضای مجازی است و در بحران ها معلمان اوج خلاقیت های خود را با استفاده از فناوری های نوین به نمایش گذاشته اند.

وی تاکید کرد: در این مدت رویکردو دیدگاه های ما برای پاسخ به نیازهای آموزشی این بوده که تحولاتی در حوزه آموزش در بستر فضای مجازی ایجاد کنیم و این آموزش ها را در اختیار دانش آموزان قرار دهیم .

این مقام مسئول افزود: فرآیند آموزش و یادگیری تعطیل شدنی نیست، بلکه بعد از بازگشایی مدارس به عنوان یک تجربه مفید آموزش های مجازی ادامه خواهد یافت.

مدیرکل آموزش وپرورش گفت:تبدیل تهدیدات در عرصه تعلیم و تربیت به فرصت های آموزشی  با استفاده از فناوری های نوین و روشهای آموزشی ابتکاری معلمان میسر خواهد شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :