7 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ۱۲:۱۵:۱۶
کد مطلب:  1137705
در جلسه ویدئوکنفرانس با روسا و مدیران آموزش و پرورش استان اردبیل مطرح شد؛
راه اندازی شبکه اجتماعی دانش آموزی (شاد)

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از راه اندازی شبکه اجتماعی دانش آموزی با نماد "شاد" با هدف انسجام و نظم دهی به برنامه های آموزشی و تربیتی در روزهای آتی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل؛ احمد ناصری ضمن تبریک مجدد سال نو از مجموعه فعالیت های حوزه های مختلف آموزش و پرورش استان در دوران تعطیلی مدارس بخاطر پیشگیری از شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد و اظهار نمود: نقش خطیر و برجسته معلمان استان  و مشارکت والدین در تحقق شعار "آموزش تعطیل نیست" و "آموزش را به خانه ها می بریم" ستودنی است.

ناصری از نظرسنجی برنامه های آموزشی و تربیتی در دوران تعطیلی مدارس خبر داد و افزود: اولیای دانش آموزان با ورود به لینک نظرسنجی به آدرس  https://survey.porsline.ir/s/1aL2iif و معلمان مدارس از طریق لینک نظر سنجی https://survey.porsline.ir/s/KArMX1T ضمن  مشارکت در ارزیابی برنامه ها، در شناسایی نقاط قوت و ضعف این برنامه ها سهیم شده و با بازخوردهای خود، کارشناسان را در اصلاح و تکمیل برنامه های اجرا شده و آتی آموزش و پرورش یاری دهند.

وی از امضای پروتکل بین 5 شبکه پیام رسان داخلی، وزارت آموزش و پرورش و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جهت نظم دهی و انسجام به برنامه های آموزشی و تربیتی شبکه مجازی در راستای شعار "مدرسه (آموزش) را به خانه ها می بریم " با نظارت مدیران مدارس خبر داد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل همچنین از راه اندازی شبکه اجتماعی دانش آموزی با نماد "شاد"در آینده نزدیک خبر داد و گفت: شبکه اجتماعی دانش آموزی فرصت ارزشمندی برای استمرار یادگیری است و محیط یادگیری متنوعی را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهد.

احمد ناصری در رابطه با زمان بازگشایی و فعالیت عادی مدارس اظهار داشت: برنامه های مختلفی در این زمینه پیشنهاد شده اما قطعا مطابق با مصوبه ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، 6 هفته بعد از بازگشایی مدارس فعالیت آموزشی و تربیتی ادامه خواهد داشت و 20 روز بعد از آخرین آزمون نهایی، آزمون سراسری کنکور برگزار خواهد شد.

ناصری ضمن اعلام احزار رتبه مطلوب ارزیابی استان در سامانه نظارت و ارزیابی وزارت، روند اجرای برنامه های آموزشی و تربیتی و پیگیری امور در ایام تعطیلی مدارس را از نکات مهم در کسب این جایگاه عنوان کرد.

وی در بخش دیگری از محقق شدن پرداخت های همکاران صفی و ستادی در ماه پایانی سال با تلاش مضاعف و پیگیری معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی خبر داد و افزود: سرانه عادی و جاری مدارس، سرانه بهداشتی مدارس، سرانه پانسیون مدارس شبانه روزی، هزینه ایاب و ذهاب و کارورزی و کارآموزی هنرستان ها از دیگر پرداخت های صورت گرفته در اسفندماه 98 بود.

 

به اشتراک بگذارید :