22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ ۱۲:۱۹:۲۴
کد مطلب:  1132867
پیام نوروزی مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با ارسال پیامی فرا رسیدن نوروز ٩٩ را به فرهنگیان، دانش آموزان و مردم استان خوزستان تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان در پیام کورش مودت آمده است:

 

به نام خــدا

 

« یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال »

 

فرا رسیدن سال نــو نوید بخش تحول، پویایی و زندگی دوبــاره است. به بار نشستن سرسبزی بهار در تمثیل نوروز، فرصتی دوباره برای انتشار امید در لحظه هایی است که خداوند متعال باری دیگر در فروردین زیبا برای بشریت به ارمغان آورده است و بر ماست تا قدردان طراوت طبیعت در این نـوروز سِحرانگیز باشیم.

 

در سال پیش رو  نیز همانند سالهای پیش، همگام با همکاران فرهیخته ام در آموزش و پرورش خوزستان بر عهد و پیمانی که برای تعلیم و تربیت آینده سازان  این سرزمین بسته ایم، وفاداریم و از تمامی ظرفیت های موجود برای سیراب شدن فرزندان ایران عزیز اسلامی از دریای دانایی، آگاهی و معرفت بهره می بریم.

 

آموزش و پرورش خوزستان به داشتن جهادگران عرصه آموزش مجازی افتخار می کند. معلمانی که با تمام توان و در زمان تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا جهادگونه به تولید محتوای تخصصی و انتشار آن بر روی بسترهای مختلف ارتباطی اقدام نمودند تا دانش آموزان بتوانند روند تحصیلی خود را در منزل نیز ادامه دهند. همچنین از معلمانی که با راه اندازی پویش های #آموزش_ادامه_دارد #هر_خانه_یک_مدرسه و با بروز ابتکارات و خلاقیت در عرصه آموزش و تولید محتوای آموزشی به این حرکت کمک کردند بی نهایت تقدیر و تشکر می کنم.

 

اینجانب فرا رسیدن فصل بهار و نوروز ١٣٩٩ را به فرهنگیان شریف، دانش آموزان عزیز و مردم شهید پرور استان خوزستان تبریک و شاد باش عرض می نمایم. امید آنکه در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج ) و پیروی از منویات حکیمانه مقام معظم رهبری و در راستای اهداف دولت تدبیر و امید، در پیمودن  مسیر رشد، تعالی و توسعه، و پاسداری از آرمانهای والای حضرت امام (ره) و شهدای بلند مرتبه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پیروز و سربلند باشیم.

 

کورش مودت

مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان

به اشتراک بگذارید :