23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ ۱۳:۳۴:۱۹
کد مطلب:  1132156
مدیر کل آموزش و پرورش کردستان خبر داد :
راه اندازی 13 کارگاه تولید ماسک در هنرستانهای استان

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان از راه اندازی و فعالیت 13 کارگاه تولید ماسک در هنرستان های استان با تولید روزانه 15 هزار ماسک بهداشتی خبر داد .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان ، رشید قربانی ظهر امروز در آیین افتتاح کارگاه تولید ماسک در هنرستان کیمیای ناحیه یک سنندج که با حضور فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان، مسئول بسیج فرهنگیان استان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و تنی چند از دست اندرکاران امر برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: در مجموع  و با راه اندازی تعداد 13 کارگاه تولید ماسک در هنرستانهای استان، روزانه بیش از 15 هزار ماسک تهیه و توزیع می شود .

وی با بیان اینکه این اقدام با همکاری سپاه بیت المقدس کردستان انجام می شود، اظهار داشت : در این کار مشترک با استفاده از امکانات و ظرفیت هنرستانهای استان، مواد اولیه از طریق سپاه تهیه و با نیروی انسانی متشکل از بسیجیان فرهنگی و دانش آموز، ماسک های بهداشتی تولید و به صورت رایگان جهت استفاده در اختیار مردم به ویژه اقشار آسیب پذیر جامعه قرار خواهد گرفت .

قربانی در ادامه گفت: در حال حاضر روزانه تعداد 15 هزار ماسک در این کارگاه ها تولید می شود و در روز های آینده تولید روزانه به تعداد 20 هزار نیز افزایش خواهد یافت .

 

به اشتراک بگذارید :