4 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ ۱۲:۳۵:۵۰
کد مطلب:  1132029
مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج :
محتوای آموزشی ویژه دانش آموزان ابتدایی در بین تمامی مدارس شهری و روستایی توزیع شد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو سنندج گفت: محتوای آموزشی تولید شده توسط معاونت آموزش ابتدایی استان، ویژه دانش آموزان ابتدایی در بین تمامی مدارس شهری و روستایی ناحیه توزیع شد .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان به نقل از ناحیه دو سنندج ، محمد سعید کنعانی با اعلام این خبر گفت: با توجه به گزارش ناظرین مدارس 20 درصد از دانش آموزان به شبکه آموزش و 47 درصد نیز به اینترنت دسترسی ندارند که این آمار در روستا ها نمود بیشتری دارد

وی افزود : بر همین اساس با رایزنی های بعمل آمده با گروه های آموزشی و همچنین بهره گیری از معلمان مجرب و توانمند نواحی یک و دو سنندج  و مریوان توسط معاون ابتدایی استان اقدام به ضبط و تهیه محتوای آموزشی  گردید و به حول و قوه الهی تا قبل عید این مهم محقق شد تا دانش آموزان بتوانند از ایام عید در خصوص عقب ماندگی های آموزشی از آنها بهره برداری نمایند .

 کنعانی گفت : به مدیران و راهبران آموزشی روستایی توصیه شده است تا در اسرع وقت این پک های آموزشی را به دست دانش آموزان و اولیاء آنها رسانده شود و در این زمینه توجیهات لازم به آنان ارایه گردید.

گفتنی است این پک ها توسط اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان تهیه وسه پایه از شش پایه ابتدایی توسط معلمان توانمند ناحیه  دو تدریس شده است .

به اشتراک بگذارید :