23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ ۱۲:۱۱:۴۵
کد مطلب:  1131967
با همت عوامل آموزشگاه استثنایی توکل ناحیه یک سنندج انجام شد :
تحویل محتوای آموزشی به دانش آموزان با نیاز های ویژه و توزیع سبد غذایی در بین دانش آموزان نیازمند در درب منازل

در ایام تعطیلی مدارس و با همت عوامل آموزشگاه استثنایی توکل ناحیه یک سنندج، علاوه بر تحویل محتوای آموزشی به دانش آموزان با نیاز های ویژه در درب منازل، سبد غذایی نیز در بین خانواده دانش آموزان نیازمند این آموزشگاه توزیع شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان به نقل از ناحیه یک سنندج ، عبدی مدیر این مجموعه آموزشی با اعلام این خبر گفت: با اهتمام مجموعه و تولید محتوای آموزشی و بهره گیری از بستر فضای مجازی، برنامه های آموزشی دانش آموزان پیگیری می شود

وی افزود : برای دانش آموزانی که مشکلات جسمی و ذهنی دارند، محتواهای آموزشی تهیه و معلمان شخصا با رعایت موارد بهداشتی به درب منازل دانش آموزان مراجعه و فایل های آموزشی را تحویل آنها می دهند .

 عبدی در ادامه گفت: علاوه بر پخش برنامه‌های آموزشی در شبکه آموزش که به صورت سراسری انجام می‌گیرد، معلمان با تشکیل گروه‌هایی در پیام رسان‌های داخلی و آموزش به دانش آموزان روند آموزش را دنبال می کنند.

 به گفته عبدی  به همت همکاران این آموزگاه در این روزهای پایانی سال برای خانواده دانش آموزان بی بضاعت سبد غذایی تهیه و توسط عوامل آموزشگاه به درب منازل فرستاده شده است تا دانش آموزان و خانواده آنها در این روزهای کرونایی دچار مشکل نشوند .

به اشتراک بگذارید :