23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ ۱۱:۱۱:۴۶
کد مطلب:  1131727
با اهدای لوح سپاس و تابلوی نقاشی دانش آموزان و هنر آموزان هنرستان استثنایی نوآوران سنندج :
مدیر کل آموزش و پرورش کردستان از خدمات دانشگاه علوم پزشکی، پزشکان و پرستاران استان در خدمات رسانی به مردم تقدیر کرد

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان با اهدای لوح سپاس و تابلوی نقاشی دانش آموزان هنرستان نوآوران سنندج ، از خدمات دانشگاه علوم پزشکی، اهتمام پزشکان و پرستاران شریف استان در خدمت رسانی به مردم و درمان بیماران مبتلا به کرونا ویروس تشکر کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان رشید قربانی صبح امروز با تقدیر از مجموعه خدوم دانشگاه علوم پزشکی استان گفت: این روزها که بیماری کرونا در سطح جهان و کشور ما گسترش پیدا کرده، مردم شاهد تلاش، ایثار و از خودگذشتگی کار درمانی بیمارستانها، پزشکان  و پرستاران شریف هستند  و وظیفه ماست که قدردان این زحمات و خدمات ارزنده و به یادماندنی باشیم .   

وی افزود: بر حسب وظیفه و به نمایندگی از فرهنگیان و دانش آموزان استان کردستان، از خدمات رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی کردستان، پزشکان، پرستاران و کلیه دست اندرکاران بهداشت و درمان استان در بیمارستانها و مراکز درمانی تقدیر و تشکر نموده، از خداوند متعال برای کلیه پرسنل بهداشت و درمان کشور و استان صحت و سلامت مسالت می نمایم .

شایان ذکر است در این تقدیر مدیر کل آموزش و پرورش کردستان به پاس زحمات پرسنل بهداشت و درمان استان ، نقاشی ویترای کار هنر جویان هنرستان استثنایی نوآوران سنندج و دل نوشته دانش آموزان خطاب به پزشکان و پرستاران را به همراه لوح سپاس به رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اهداء نمود .    

گفتنی است نقاشی دانش آموزان و هنر آموزان متوسطه حرفه ای نوآوران سنندج از اثر هنرمند سنندجی آقای بهزاد تارا برگرفته شده و به صورت نقاشی ویترای کار شده بود که به پاس زحمات پزشکان و پرستاران به رییس دانشگاه علوم پزشکی استان تقدیم شد .  

به اشتراک بگذارید :