21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ ۱۰:۰۱:۰۰
کد مطلب:  1131468
در راستای اجرای فرصت‌برابر-آموزش مداوم؛
روایت معلمی که بعد از گذشت 20 سال از بازنشستگی اش هنوز دغدغه آموزش دارد

محرمعلی مسلمی معلم بازنشسته منطقه میانه با گذشت 20 سال از دوران بازنشستگی اش باز دغدغه آموزش دارد و همچنان در سنگر دستگاه تعلیم و تربیت به آموزش فرزندان این مرز و بوم مشغول است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از میانه، همزمان با تداوم تعطیلی مدارس و در راستای طرح فرصت برابر، آموزش مداوم ، محرمعلی مسلمی آموزگار  بازنشسته ای که بعد از گذشت بیست سال از دوران بازنشستگی اش در این ایام بحرانی کشور به پویش "آموزش تعطیل نیست" پیوسته و به صورت داوطلبانه  و به خاطر احساس مسئولیت ، مقابل دوربین کلاس آنلاین آموزش مجازی منطقه  قرار گرفت تا با ادامه آموزش از طریق فضای مجازی ضمن ارتباط با دانش آموزان و جبران عقب ماندگی تحصیلی آنها ، نشاط و امید را به خانه آنها ببرد.

 وی با تاکید بر استفاده از فرصت های بروز برای یادگیری گفت آموزش هیچوقت تعطیل نمی شود و دانش آموزان باید از ظرفیت های بوجود آمده برای تداوم آموزش استفاده کنند.

لازم به ذکر است محرمعلی مسلمی در دبستان غیردولتی سپهر منطقه میانه مشغول به تدریس می باشد. لینک نمونه ای از فایل تدریس و حضور این معلم بازنشسته در کلاس آنلاین قرار داده شده است.

لینک نمونه ای از کلاسهای آنلاین با حضور محرمعلی مسلمی

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :