21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ ۰۹:۰۷:۳۵
کد مطلب:  1131267
در راستای اجرای فرصت‌برابر-آموزش مداوم؛
استمرار تدریس آنلاین (پخش‌زنده) دروس مقطع ابتدایی شهرستان مرند به‌صورت روزانه

طی ابتکاری توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مرند، دروس مقطع ابتدایی به‌صورت زنده توسط معلمان این منطقه تدریس می‌شود که بینندگان می‌توانند به‌صورت زنده، روزانه مشاهده کرده و همچنین دانلود کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از مرند، با توجه به وضعیت پیش‌آمده در اثر شیوع ویروس کرونا در کشور و تعطیلی مدارس، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان مرند جهت تداوم روند آموزش در این ایام طی حرکت ابتکاری کم‌نظیر در کشور، اقدام به راه‌اندازی مرکز آموزش آنلاین در یکی از دبستانهای شهرستان نموده که روزانه معلمان به‌صورت آنلاین (پخش زنده) تدریس نموده و دانش‌آموزان به نظاره می‌نشینند.

در این خصوص اباذر کاظمی معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان مرند با بیان اینکه آموزگاران توانمند منطقه در این راه به یاری مجموعه دستگاه تعلیم و تربیت آمده‌اند، اظهار کرد: " آموزگاران توانمند پایه‌های پنجم و ششم منطقه، با حضور در مرکز آموزش آنلاین واقع در دبستان مقدس‌زاده طبق بودجه‌بندی کتب، اقدام به تدریس نموده که دانش‌آموزان، در زمان‌های اعلام شده از قبل وارد سایت پخش زنده منطقه شده و تدریس را مشاهده می‌کنند. "

وی از طراحی برنامه مشابه ویژه دانش‌آموزان کنکوری شهرستان برای نوروز 99 خبر داد.

 

 

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :