23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ ۱۵:۴۲:۰۸
کد مطلب:  1130667
بازدید معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از قرارگاه پدافند زیستی بسیج دانش‌آموزی شهرستان قدس

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به همراه جانشین سازمان بسیج دانش‌آموزی از قرارگاه پدافند زیستی بسیج دانش‌آموزی شهرستان قدس بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران و به نقل از قدس، صبح امروز علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، مجتبی باستان، جانشین سازمان بسیج دانش‌آموزی و هادی حفیظی، فرمانده بسیج دانش آموزی استان تهران با همراهی صادق محمدی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان قدس از قرارگاه پدافند زیستی بسیج دانش‌آموزی این شهرستان بازدید کردند.

کاظمی، با حضور در یکی از مدارس شهرستان قدس در جریان فعالیت‌های بسیج دانش‌آموزی در جهت ضدعفونی مدارس و اماکن شهری و مقابله با ویروس کرونا، به کمک دانش‌آموزان قرار گرفته و خود نیز به صورت نمادین، یک کلاس را ضدعفونی و گندزدایی نمود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش، همچنین از کارگاه ماسک و گان پزشکی یکبار مصرف که توسط دانش‌آموزان بسیجی شهرستان قدس، تولید می‌شود نیز بازدید کرد.

این کارگاه تولیدی، روزانه 10 هزار ماسک را تولید و روانه بازار مصرف می نماید و نکته جالب توجه این است که جهت ضدعفونی کردن فضای کارگاه و لوازم تولیدی، از فناوری پیشرفته گاز ازون بهره گرفته می شود.

به اشتراک بگذارید :