23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ ۱۲:۵۵:۱۰
کد مطلب:  1130434
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان :
تولید فایل فعالیت های ورزشی، بازی و سرگرمی برای دانش آموزان در حال انجام است

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان از تهیه و تولید فایل فعالیت های ورزشی، بازی و سرگرمی برای دانش آموزان استان در هنگام اقامت در منزل خبر داد .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان افشین خوشگوار با اعلام این خبر گفت: با عنایت به تاکید وزیر محترم آموزش و پرورش و در اجرای شعار کلیدی « آموزش تعطیل شدنی نیست» برنامه های تربیت بدنی و ورزش به عنوان یکی از حوزه های یازده گانه یادگیری همچون سایر دروس و حوزه ها، نیازمند توجه و اهتمام جدی است .

وی افزود : در  همین راستا و جهت حفظ آمادگی جسمانی دانش آموزان  و جلوگیری از فقرحرکتی و نیز غنی سازی اوقات فراغت آنان ، معاونت تربیت بدنی و سلامت استان در حد توان و با توجه به شرایط موجود، با بهره گیری از توانمندی و مشارکت معلمان و دبیران تربیت بدنی اقدام به تهیه فایل حاوی فعالیت های ورزشی و بازی های سرگرم کننده جهت تمامی دانش آموزان استان که به جهت تطیلی مدارس حداکثر وقت خود را در منزل سپری می کنند، نموده است.

خوشگوار در ادامه گفت: پس از جمع آوری ، پالایش و تنظیم این فایل ها  در نظر داریم در کنار اقدامات آموزشی و درسی، به طور یک روز در میان این تجارب را به صورت منسجم و هماهنگ  در اختیار عموم دانش آموزان قرار دهیم.

وی گفت : فایل های مذکور با نام همکار تهیه کننده و شهرستان محل خدمتش آماده سازی و  مقدمات بارگذاری آن در گروه مدیران مدارس و سپس کانال ها و گروههای کلاسی فراهم  می شود.

به اشتراک بگذارید :