23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۷ ۰۹:۵۵:۰۳
کد مطلب:  1129894
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج خبر داد :
راه اندازی دومین خط تولید ماسک در هنرستان کیمیای سنندج

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج از راه اندازی دومین خط تولید ماسک در هنرستان کیمیای سنندج در راستای سلامت مردم خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان به نقل از ناحیه یک سنندج ، سید فواد حسینی با اعلام این خبر گفت: در مرحله اول، تولید ماسک های بهداشتی در هنرستان فنی و حرفه ای دخترانه حکمت آغاز و روزانه تعداد یک هزار ماسک تهیه و توزیع می شود .

 وی با بیان اینکه دومین خط تولید ماسک در هنرستان کیمیای ناحیه یک سنندج به زودی آغاز می شود ، اظهار داشت : با توزیع ماسک های تولید شده توسط هنرستانهای ناحیه بخشی از نیاز مردم استان در این زمینه تامین می گردد.

 حسینی با اشاره به اینکه امروز ماسک به عنوان مایحتاج اولیه خانوارها و نیاز جامعه کمیاب شده و در دسترس مصرف کنندگان نیست، اظهار داشت : همکاران ما در هنرستان های ناحیه که رشته طراحی و دوخت دارند آستین همت را بالا زده و با همراهی بسیج فرهنگیان و دانش آموزی نسبت به تولید این اقلام بهداشتی اقدام نموده اند.

 وی افزود : با راه اندازی خط تولید ماسک در هنرستان حکمت و دوخت روزانه 1000 عدد ماسک در این هنرستان هدف ما در کوتاه مدت رساندن تولید ماسک روزانه به 5000 عدد می باشد .

 مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج در ادامه گفت : با توجه به ظرفیت های این مدیریت از جمله نیروی انسانی و تجهیزات، امکان تولید روزانه 5 هزار ماسک وجود دارد .که با کمک های مالی ناحیه مقاومت سپاه استان و سنندج این مهم محقق خواهد شد .

به اشتراک بگذارید :