21 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ ۱۵:۰۹:۵۴
کد مطلب:  1129177
در آخرین جلسه شورای معاونین آموزش و پرورش آذربایجانشرقی؛
مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان از تدوین و عملیاتی شدن سند چشم انداز و نقشه راه مجموعه خبر داد

مدیر کل آموزش و پرورش اتسان در آخرین جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن اعلام خبر تدوین چشم انداز فعالیتهای مجموعه ازفعالین و تهیه کنندگان نقشه راه  دستگاه تعلیم و تربیت استان قدردانی کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، جعفر پاشایی در آخرین جلسه شورای معاونین با اعلام خبر تدوین چشم انداز فعالیتهای مجموعه ازفعالین و تهیه کنندگان نقشه راه  دستگاه تعلیم و تربیت استان قدردانی کرد.

وی همچنین در ادامه گفت: نظم و انضباط مالی خوبی در دستگاه تعلیم و تربیت استان حاکم است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه نباید بحث آموزشهای مجازی از تب و تاب بیفتد اظهار داشت: مجموعه کارکنان ستادی  و همچنین صفی در بخشهای مختلف بطور ویژه پیگیر امور آموزش مدرسه مجازی باشند.

پاشایی همچنین با اشاره به بحث معلم فن یار جهادی از کارهای شاخص مجموعه افزود: این طرح مهم برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش کشور بعنوان افتخاری دیگر برای شهر و استان اولینها ثبت شد.

 وی ادامه داد: رتبه های زیر 10 کنکور و ساماندهی نیروی انسانی از رویدادهای شاخص مجموعه دستگاه تعلیم و تربیت در سال 98 بود.

جعفر پاشایی همچنین از کسب رتبه اول آموزش و پرورش در ارزیابی عملکرد استانهای سراسر کشور بعنوان یک رویداد مهم و شاخص برای امسال نام برد.

این مقام مسئول در دستگاه تعلیم و تربیت استان تصریح کرد: رویدادهای تلخی در سطح کشور اتفاق افتاد از جمله سیل ویرانگر، که با سیل مهربانی دستگاه تعلیم و تربیت استان تلخی موضوع کاهش یافت.

وی در پایان گفت: بخشهای مختلف ستادی و صفی با هماهنگی، یکدلی و یکرنگی کارنامه درخشانی را برای سال 98 آموزش و پرورش استان رقم زدند.

 

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :