23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ۱۴:۲۶:۱۴
کد مطلب:  1127589
معاون پژوهش و برنامه‌ریزی نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
مدرسه مجازی با شعار "آموزشی به وسعت ایران" راه اندازی شد

مهدی درخشانی‌پور معاون پژوهش و برنامه‌ریزی نیروی انسانی از راه‌اندازی پنل مدرسه مجازی با مشارکت اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی متوسطه در پورتال خبری استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، مهدی درخشانیپور،معاون پژوهش و برنامه‌ریزی نیروی انسانی از راهاندازی پنل مدرسه مجازی با مشارکت اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی متوسطه در پورتال خبری استان خبر داد و گفت: با توجه به پیشرفت سریع تکنولوژی شاهد رونق و توسعه آموزشهای مجازی و الکترونیکی هستیم که فرایند یاددهی و یادگیری را متحول نموده و زمینه یادگیری مادام‌العمر را برای هر فرد و در هر زمانی فراهم آورده است .

درخشانی پوربا اشاره به اینکه اگر چه آموزش‌های مجازی جایگزین آموزش سنتی نیست، تاکید کرد: اما نقش مکمل و تاثیرگذاری در تسهیل و تعمیق یادگیری به ویژه در شرایط خاص مانند دوره شیوع کرونا ایفا می‌کند.

این مقام مسئول با اشاره به شرایط حاکم بر جامعه، تصریح کرد:پنل مدرسه مجازی با مشارکت ادارات فناوری اطلاعات و تکنولوژی و گروه‌های آموزشی متوسطه در سایت استان با محتوای آموزشی دروس دوره‌های متوسطه اول و دوم ، فیلم‌های آموزشی سیما با بهره گیری از دبیران برتر استان و با شعار "آموزشی به وسعت ایران" راه اندازی گردید و مورد استفاده دانش آموزان و همکاران محترم فرهنگی قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید :