22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ ۱۰:۵۹:۳۷
کد مطلب:  6S0MbDRl
با حضور مشاور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
نمایشگاه دستاوردها و خلاقیت های علمی،آموزشی، هنری و تربیتی ناحیۀ یک ری افتتاح شد

در دومین روز از هفته گرامیداشت مقام معلم و با حضور مشاور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه یک ری و مدیران مدارس، اولین نمایشگاه تخصصی دستاوردها و خلاقیت های علمی و آموزشی آغاز به کار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز نصیری، مدیر آموزش و پرورش ناحیۀ یک ری گفت: همزمان با هفته نکوداشت مقام معلم، نمایشگاه دستاوردها و خلاقیت های مدارس و اداره در محل کانون سمیه و با حضور صیدلو مشاور مدیر کل و جمعی از مدیران مدارس افتتاح شد.

نصیری در حاشیه افتتاح این نمایشگاه با اشاره به این که هدف از برپایی این نمایشگاه ارائه توانایی ها و خلاقیت های انجام گرفته در سطح مدارس منطقه می باشد، افزود: بیش از 120 نوع فعالیت های علمی، آموزشی، تربیتی، فرهنگی و هنری در آموزش و پرورش و در سطح مدارس انجام می گیرد که این امر نشان دهنده گستردگی فعالیت و تنوع امور مختلف در آموزش و پرورش می باشد.

نصیری ضمن تأکید بر این امر که  مدارس باید به سوی پژوهش محوری گرایش پیدا کنند و مهارت آموزی به دانش آموزان و ارتقاء سطح علمی و مهارتی آنان باید از اولویت های اساسی در آموزش و پرورش باشد، اظهار داشت: در طول برگزاری نمایشگاه و با حضور  ارزیابان، تمامی غرفه ها و کارها مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و در پایان از غرفه های برتر طی مراسمی تقدیر بعمل خواهد آمد.

شایان ذکر است این نمایشگاه از روز 13 اردیبهشت ماه و با حضور تمامی مدارس و همچنین بخش های مختلف اداره آغاز به کار کرده و تا پایان روز 22 اردیبهشت ماه به کار خود ادامه خواهد داد.

به اشتراک بگذارید :