22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ ۱۰:۵۸:۴۹
کد مطلب:  qeZeVobb
مدیر آموزش و پرورش پیشوا خبر داد:
اختتامیه المپیاد ورزشی مدارس پیشوا برگزار شد

به همت مدیریت هنرستان دخترانه تخصصی تربیت بدنی راودمند، اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای با حضور 75 دانش آموز در سالن ورزشی رازی برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، امیر محمدی، مدیر آموزش و پرورش پیشوا گفت: مسابقات المپیاد درون مدرسه ای از آبان ماه سال گذشته در مدرسه راودمند آغاز شده بود، با حضور میرزایی، مسئول تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان تهران، مسئولان ورزشی و جمعی از پیشکسوتان شهرستان، مدیران و معلمان منطقه  و با حضور بیش از دویست نفر دانش آموز مراسم اختتامیه برگزار شد.

وی تصریح کرد: این المپیاد در کلیه رشته های ورزشی بین 75 دانش آموز دختر برگزار شد که تیم های اول تا سوم امروز جوایزی از مسئولان حاضر در سالن دریافت و جواز ورود به مسابقات منطقه ای را اخذ و با پشتکار و روحیه ای که دارند نهایتا در مسابقات استانی حضور خواهند یافت.

محمدی در پایان خاطر نشان کرد: المپیاد درون مدرسه ای فرصتی مغتنم است جهت طرح استعدادیابی اداره ورزش وجوانان شهرستان و سوق دهی افراد نخبه و مستعد در رشته های مختلف به سکوهای استانی و کشوری و می بایست با همکاری و تعامل آموزش و پرورش و ورزش وجوانان به این مهم برسیم.

شایان ذکر است برپایی نمایشگاه ورزشی، رژه ورزشکاران، نصب مشعل بازی ها در جایگاه و برش کیک با عنوان تحصیل ، تهذیب ورزش از نکات بارز و مورد تشویق مسئولان در این مراسم بود.

به اشتراک بگذارید :