26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ ۱۰:۵۲:۱۷
کد مطلب:  WFu5BFLA
مدیر آموزش و پرورش ورامین :
کسب رتبه های برتر مسابقات کشوری سازه های ماکارانی توسط هنرجویان ورامینی

مدیر آموزش و پرورش ورامین از کسب کسب رتبه های برتر مسابقات کشوری سازه های ماکارانی توسط هنرجویان هنرستان کار و دانش شهید عباس پور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدیر آموزش و پرورش ورامین گفت : مسابقات کشوری سازه های ماکارانی در دو بخش دانشجویی و دانش آموزی در روزهای  نهم و دهم اردیبهشت ماه در دانشکده فنی امام علی(ع) استان یزد  برگزار شد .

وی افزود : در این دوره از مسابقات سی و شش تیم دانشجویی و هشت تیم دانش آموزی از استان های مختلف کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان  تیم هنرجویان هنرستان کار و دانش شهید عباس پور ورامین به کسب رتبه برتردست یافتند .

تاجیک در پایان خاطر نشان کرد :  دانش آموزان محمد سرخه ای ، حسین خراسانی ، پارسا میرزایی و محمد حسین کچویی به سرپرستی مهندس حبیب مهابادی توانستند در گرایش راندمانی دو سازه تک قوسی و دو قوسی رتبه های دوم و چهارم این دوره از مسابقات را در بخش دانش آموزی از آن خود کنند که این موفقیت را به کلیه همکاران ، دانش آموزان و معلمان تلاشگر هنرستان کار دانش شهید عباس پور تبریک و برای همگی آنها آرزوی توفیق روز افزون در همگی صحنه ها دارم .

 

به اشتراک بگذارید :