20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ ۱۰:۳۸:۰۸
کد مطلب:  0bw0Acq0
معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان در جلسه بحث و بررسی پیرامون نحوه برگزاری همایش گرامیداشت مقام معلم مطرح کرد:
اهدای هدایا به معلمان نمونه استان در سه مرحله با حضور مدیران استانی و کشوری

جلسه بحث و بررسی پیرامون نحوه برگزاری همایش گرامیداشت مقام معلم با حضور معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل، جمعی از روسا و کارشناسان اداره کل در دفتر معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل برگزار شد.

معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در ابتدای این جلسه گفت: به منظور برگزاری گرامیداشت مقام معلم به همت روسا و مسئولان ذیربط در روز 18 اردیبهشت ماه، برنامه ریزی های لازم انجام شده است تا بتوانیم روز به یادماندنی را در بین معلمان نمونه استان به ثبت برسانیم.

دکتر پناهی اظهار کرد: براساس برآوردهای صورت گرفته، مبلغ یک میلیون تومان به پاس زحمات و تلاش های ماندگار 227 نفر از معلمان نمونه استان اصفهان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: همچنین به معلمان نمونه منطقه ای نیز کارت هدیه به مبلغ 300 هزار تومان اهداء خواهد شد  .

دکتر پناهی تصریح کرد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، برنامه های متنوعی را برای معلمان نمونه و پیشکسوتان استانی پیش بینی شده است.

معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در ادامه اظهاراتش به برنامه های در نظر گرفته شده در روز مذکور بیان کرد: در این مراسم سخنرانی مدیر کل آموزش و پرورش استان، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر امور زنان وزارت آموزش و پرورش، رئیس دانشگاه خوراسگان، دکتر رنانی، عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان و استاندار اصفهان را خواهیم داشت.

وی تصریح کرد: در این مراسم همچنین مراسم موسیقی و اهدای هدایای معلمان نمونه در سه مرحله اجرا می شود.

گفتنی است که دراین جلسه هم اندیشی، مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان پیرامون ارسال دعوت نامه ها به ادارات، شورای معاونان و اصحاب رسانه استان، نصب بنرها و تنظیم دکوراسیون، انجام مصاحبه های رادیویی و تلویزیونی، ارسال پیامک ویژه مراسم، اطلاع رسانی از طریق سایت آموزش و پرورش و برنامه هایی از این قبیل و همچنین رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل پیرامون در نظر گرفتن بهترین شرایط با امکانات مطلوب برای معلمان مطالبی را ارائه دادند.

همچنین جمعی از کارشناسان و روسای ذیربط که به صورت شبانه روزی برنامه ریزی مطلوبی جهت برگزاری این مراسم انجام داده بودند نیز گزارش عملکرد خود را در محضر معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل بیان کردند.

به اشتراک بگذارید :