13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ ۰۹:۲۱:۱۱
کد مطلب:  1123939
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان زرقان خبر داد:
برگزاری کلاس های درس آموزش مجازی برای بیش از 90 درصد دانش آموزان در زرقان /ارائه مشاوره در فضای مجازی به کنکوری های 99

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان زرقان گفت: باتوجه به شیوع کرونا ویروس و تعطیلی مدارس ،دبیران و معلمان شهرستان زرقان با استفاده از ظرفیت فضای مجازی ،فرآیند آموزش دانش آموزان را در بیش از 90درصد مدارس شهرستان ادامه می دهند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان زرقان،احد عباسی گفت:بر اساس پیگیری مستمر کارشناسان حوزه آموزش، تشکیل کلاس های مجازی ،تهیه و ارسال مطالب درسی در قالب فیلم وصوت آموزشی، فایل پی دی اف ، پاورپوینت ،نمونه  سوالات درسی و ارائه تکالیف به دانش آموزان و.... بصورت مستمر و منظم توسط همکاران خلاق و پر تلاش فرهنگی در شهرستان زرقان صورت می پذیرد.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان زرقان گفت: هم اکنون آموزش مجازی به صورت روزانه و بی وقفه توسط دبیران و معلمان برای بیش از 90 درصد دانش آموزان شهرستان زرقان ارائه می شود.

ضدعفونی تمامی مدارس،اماکن وفضاهای پرورشی و ورزشی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، برگزاری جلسه آموزش نکات بهداشتی  ویژه مدیران و خدمتگزاران مدارس،اطلاع رسانی برنامه های آموزشی پایه ها و مقاطع تحصیلی در صداو سیما ، آگاهی بخشی به اولیا دانش آموزان روستایی همراه با توزیع بروشورهای پیشگیری از کرونا ویروس و نحوه ضدعفونی منازل از مهمترین اقدامات کارگروه پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس در آموزش و پرورش شهرستان زرقان است که عباسی به آنها اشاره کرد.

وی افزود:از دیگر اقدامات مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرقان در این شرایط حساس، ارائه  مشاوره تلفنی و مجازی به دانش آموزان پایه دوازدهم جهت اطمینان خاطر و آمادگی بیشتر در کنکور سراسری است.

به اشتراک بگذارید :