26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ ۲۱:۲۵:۵۵
کد مطلب:  1123488
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان خبر داد :
راه اندازی سامانه آموزش مجازی ویژه دانش آموزان استان اصفهان

سامانه آموزش مجازی دانش‌آموزان در آدرس http://erp.isfedu.ir در دسترس همه دانش آموزان استان اصفهان قرار دارد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و یکمین روز از اسفند ماه 1398 اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان از راه اندازی سامانه آموزش مجازی ویژه دانش آموزان استان اصفهان خبر داد . 

اعتدادی در این باره اظهار داشت : با عنایت به تعطیلی مدارس و به منظور استمرار آموزش دانش‌آموزان استان با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی این سامانه آموزشی راه اندازی شده است. 

وی اظهارداشت: این آموزش‌ها با حضور  معلمان منتخب و نظارت گروه‌های آموزشی و درسی استان و براساس بودجه‌بندی اسفند ماه در استودیو مرکز تحقیقات معلمان اصفهان در مدت ۲ هفته اخیر ضبط و آماده پخش گردیده است.

وی هم چنین به بارگذاری روزانه ۵۰ درس بر روی سامانه مربوطه اشاره کرد و از اقدام ارزشمند معلمان تلاشگر استان و همکاران اداره کل قدردانی نمود. 

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه با تأکید بر لزوم مشارکت و همراهی مدیران، معلمان و به‌ویژه اولیای دانش آموزان اظهار داشت : دانش آموزان در ایام تعطیلات، می توانند علاوه بر پی گیری دروس از شبکه آموزش سیما با بهره مندی از آموزش و تدریس معلمان منتخب استان ضمن بهره مندی از عدالت آموزشی  به تحصیل خود ادامه دهند.

بر اساس این گزارش دانش آموزان می توانند به آدرس http://erp.isfedu.ir مراجعه نمایند و پس از ورود به سامانه با کلیک بر روی گزینه « آموزش و یادگیری » به محتوای آموزشی پایه درسی خود دسترسی داشته باشند . 
لازم به ذکر است نام کاربری و رمز عبور هر دانش آموز به طور پیش فرض کدملی دانش آموز می باشد .

به اشتراک بگذارید :