13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ ۱۴:۲۰:۰۷
کد مطلب:  1123230
رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان رستم خبر داد:
روند آموزش دانش آموزان شهرستان رستم در 36 گروه آموزشی در فضای مجازی ادامه دارد

رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان رستم گفت: هم‌اکنون 36 گروه آموزشی شامل ؛ 18 گروه در دوره ابتدایی ،6 گروه در دوره متوسطه اول و 12 گروه در دوره متوسطه دوم در این شهرستان باهدف پیگیری آموزش دانش آموزان از طریق فضای مجازی راه‌اندازی شده است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش شهرستان رستم، یزدان دشتیان با اشاره به تداوم روند آموزش دانش آموزان در شهرستان رستم از طریق فضای مجازی ، گفت: هم‌اکنون 36 گروه آموزشی شامل ؛ 18 گروه در دوره ابتدایی ،6 گروه در دوره متوسطه اول و 12 گروه در دوره متوسطه دوم در این شهرستان باهدف پیگیری آموزش دانش آموزان از طریق فضای مجازی راه‌اندازی شده است.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان رستم با اشاره به مشارکت فعال مدیران مدارس و راهبران آموزشی درراه اندازی این گروه‌های آموزشی ، گفت: بر اساس پیشنهاد مدیران سه مقطع تحصیلی و راهبران آموزشی  ، اولویت امور آموزشی در حوزه ابتدایی بر مبنای ایجاد نشاط و روحیه با محوریت بازآموزی مطالب برنامه‌ریزی‌شده و مهم‌ترین تأکید در این حوزه امر زبان‌آموزی ،آموزش مهارت‌های زندگی و بازآموزی مطالب قبلی است.

وی افزود: در مقطع متوسطه اول نیز با مشورت سرگروه‌های آموزشی ،فضای مجازی با اولویت دروس هدف(ریاضی ،علوم،عربی و زبان فارسی)تشکیل شد و با برنامه‌ریزی منظم و زمان‌بندی‌شده و نظارت معاون آموزشی ادامه دارد.

دشتیان افزود: در مقطع متوسطه دوم نیز دوازده گروه مجازی با اولویت دروس پایه در هر رشته تشکیل و با استفاده از ظرفیت گروه‌های آموزشی و دبیران مجرب روند آموزش ادامه دارد.

به اشتراک بگذارید :