0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ ۱۳:۰۳:۲۳
کد مطلب:  1123015
سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران خبرداد؛
راه اندازی کتابخانه ملی دیجیتال با بیش از 23هزار کتاب برای مطالعه کودکان و نوجوانان

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از راه اندازی کتابخانه ملی دیجیتال با بیش از 23هزار کتاب برای مطالعه کودکان و نوجوانان خبرداد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، پورتال کتابخانه کودکان و نوجوانان به آدرسhttp://icnl.nlai.ir در راستای خدمات رسانی به کودکان و نوجوانان در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

شایان ذکر است؛ کتابخانه کودکان و نوجوانان بـا هدف ایجاد کتابخانه‌ای استاندارد و نمونه برای ارائه خدمات به گروه سنی 7 تا14سال ایجاد شده است که امکان کتابخوانی در موضوعات مختلف وجود دارد و کتاب‌ها به صورت کامل اسکن شده و متن آنها روی سایت قرار گرفته است.

در این پورتال علاوه بر کتاب،  مجلات، کتاب صوتی و پادکست‌هایی مخصوص کودکان و نوجوانان تهیه شده است واخبار حوزه کودک نیز در این سایت قابل مشاهده و استفاده است.

در حال حاضر 23هزار و381 کتاب تمام متن و 57 کتاب گویا در سایت کتابخانه کودکان و نوجوانان وجود دارد و علاقمندان می‌توانند در صورت عضو شدن در سایت، کتابخانه شخصی ایجاد کرده و کتاب‌های مورد علاقه را به صورت مجازی کنار هم قرار دهند.

به اشتراک بگذارید :