26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ ۰۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1122969
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی پیامی صادر نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به مناسبت روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی پیامی صادر نمود . متن پیام به شرح زیر است :

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

تکریم شهدا به آن معناست که این ملت هرگز در برابر سلطه گران مستکبر سرخم نکند؛ یاد شهیدان باید همیشه در فضای جامعه زنده باشد
مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

«السلام علیکم یا اولیاءالله و احبائه»

برترین سلام ها و عالی ترین درودها بر ارواح پاک و مطهر شهدای عزیز و والامقام؛ همان سروقامتان دلیری که رفتند تا بمانند نماندند تا بمیرند! 
همان هایی که نماندند تا به تاریخ بپیوندند بلکه رفتند تا تاریخ با تمامی بزرگی اش به عظمت آنان بپیوندد!

سلام خدا بر آنان که با ایثار جان عزیزشان، عزت، صلابت و سربلندی را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی رقم زدند و دولت و ملت را مدیون خون پاک خویش ساختند.

شهدا خاکیان افلاکند که جایگاهشان نیست مگر نزد پرورگار حاکم مقتدری که در وصفشان فرموده است: «إِنَّ الْمُتَّقِینَ فِی جَنَّاتٍ وَ نَهَرٍ فِی مَقْعَدِ صِدْقٍ عِنْدَ مَلِیکٍ مُقْتَدِرٍ»

تقدیم بیش از ۲۳۰۰۰ هزار لاله آسمانی برای صیانت از آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی، مایه مباهات مردم شهیدپرور و ولایتمدار استان اصفهان است و جامعه فرهنگیان و دانش‌آموزان استان نیز به وجود بیش از 335 شهید فرهنگی و 5500  دانش‌آموز شهید به خود می بالد و می‌داند که پاسداری از آرمان های مقدس شهدا و تداوم راه این امامزادگان عشق، وظیفه و مسئولیت ایشان را چندین برابر می‌نماید.

اینک و همزمان با بیست و دوم اسفند ماه سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی(ره) و روز بزرگداشت شهدا، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهیدان والامقام، به روان پاک شهدای فرهنگی و دانش‌آموز که سنگر علم و دانش را با سنگر ایثار و مقاومت تداوم بخشیدند درود می فرستیم و امید آن داریم که رضایت شهدای عزیزمان و دعای خیر خانواده های معظم ایشان و همرزمان ایثارگرشان توشه آخرتمان گردد.

اعتدادی
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان

به اشتراک بگذارید :