13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ ۱۷:۴۰:۰۰
کد مطلب:  1122682
در قالب «معلمان فن یارجهادگر»
کارکنان آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به دانش آموزان روستاهای دورافتاده خدمات آموزشی ارائه می دهند

در اقدامی کم نظیر و بی سابقه در شرایط بحرانی کشور تعدادی از کارکنان آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برای ارائه خدمات آموزشی افتخاری برای دانش آموزان محروم درروستاهای دورافتاده وکم برخوردار فاقد اینترنت اعلام آمادگی کردند.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، در اقدامی کم نظیر و بی سابقه در شرایط بحرانی کشور تعدادی ازکارکنان ستادی آموزش وپرورش در نواحی و مناطق استان برای ارائه خدمات آموزشی  افتخاری برای دانش آموزان محروم در روستاهای دورافتاده وکم برخوردار اعلام آمادگی کردند.

نظر به شیوع بیماری ویروس کرونا وطولانی ترشدن  تعطیلی مدارس  تعدادی از کارکنان ستادی  آموزش وپرورش طی  « طوماری امضا شده »  خطاب به وزیر آموزش وپرورش آمادگی خویش را جهت ارائه خدمات آموزشی به دانش آموزان محروم درروستاهای فاقد امکانات که ازنعمت اینترنت بی بهره  بوده و برقراری ارتباط در فضاهای مجازی ممکن نیست، در قالب «معلمان فن یارجهادگر» اعلام نمودند.

دراین طومار تاکید شده است که ضمن حضور درمحل زندگی دانش آموزان وتحویل بسته های بهداشتی، مسائل روحی و روانی ایشان بررسی شده و عقب ماندگی درسی شان در قالب راهنمایان یادگیری به صورت فرد به فرد جبران خواهد شد.

sapp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :