13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ ۱۰:۲۰:۴۴
کد مطلب:  1122442
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه کامفیروز خبر داد:
راه اندازی 229 کلاس درس آموزش مجازی در کامفیروز

رئیس اداره آموزش‌وپرورش کامفیروز گفت: هم‌اکنون 229 گروه و کلاس آموزشی در منطقه کامفیروز تشکیل‌شده که شامل کلاس درس مجازی150 در دوره ابتدایی، 44 کلاس در دوره متوسطه اول و 35کلاس دوره متوسطه دوم است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش منطقه کامفیروز،محمدجعفر شکوهی با تأکید بر اهمیت راه‌اندازی کلاس‌های مجازی باهدف تداوم آموزش دانش آموزان در منزل، گفت: هم‌اکنون 229 گروه و کلاس آموزشی در منطقه کامفیروز تشکیل‌شده که شامل کلاس درس مجازی150 در دوره ابتدایی، 44 کلاس در دوره متوسطه اول و 35کلاس دوره متوسطه دوم است.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش کامفیروز با اشاره به اهداف سند تحول بنیادین ، یکی از اهداف پایه و زیربنایی  در این سند را تربیت یادگیرنده مادم العمر عنوان کرد و گفت: بر اساس این مهم محیط یادگیری محدود به کلاس درس نیست و یادگیرنده باید در جهت یاددهی و یادگیری در هر شرایطی ساعی باشد .

رئیس اداره آموزش‌وپرورش کامفیروز  افزود: حال با توجه به شرایط کنونی در کشور و گسترش روزافزون استفاده از فضای مجازی توسط افراد جامعه ، استفاده از این ظرفیت برای آموزش مجازی نیز بیشتر شده و آموزگاران و دبیران می‌توانند با به‌کارگیری تمام توان اقدام به تشکیل کلاس‌های مجازی نموده و زمینه یادگیری در محیط خانواده را فراهم سازند.

 وی گفت:تلاش مضاعف تمامی دبیران و آموزگاران درزمینه ی تهیه و تولید محتوا در قالب صوت،تصویر، پاورپوینت،ویدئو و ...  و نظارت مستمر بر آموزش مجازی و ارائه راهکارهای نظم دهی  به کلاس‌ها توسط کارشناسان حوزه‌ی آموزش اداره و مدیران مدارس ،لازمه  اجرای دقیق و جامع کلاس‌های مجازی است.

شکوهی با اشاره به حضور راهبران و سرگروه‌های آموزشی منطقه و همکاری مدرسین استانی و کشوری به‌صورت مجازی در راه ا ندازی این کلاس‌ها ، گفت: همه‌روزه از تمامی فعالیت‌های انجام‌شده در این زمینه گزارشی تهیه و از همکاران فعال تقدیر و تشکر به عمل می‌آید.

به اشتراک بگذارید :