13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۱۴:۱۶:۳۶
کد مطلب:  2kPApSTk
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان
تجلیل از فرهنگیان بسیجی آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز

همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم، همایش تجلیل از فرمانده واحدهای بسیج دانش آموزی خواهران حوزه 2 بسیج دانش آموزی آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان خوزستان ‌ خوزستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز، سید بهادر موسوی مدیر این ناحیه ضمن اعلام این خبر هدف از برگزاری این مراسم را گرامی داشت هفته بزرگداشت مقام معلم و تجلیل از فرهنگیان بسیجی عنوان کرد.

حجت الاسلام والمسلمین زرشناس رییس کانون بسیج فرهنگیان سپاه حضرت ولی عصر(عج) در این مراسم که در سالن اجتماعات دبیرستان حضرت فاطمه(س) برگزار شد، با شاره به لزوم تکریم معلم در جامعه اسلامی گفت: معلم مروج علم در جامعه است که اگر معلم را در برگیرنده همه خوبی ها بدانیم؛ ستایش معلم ستایش همه خوبی هاست.

وی در ادامه با اشاره به ابعاد فکری و اندیشه های شهید مطهری گفت: باید اندیشه های استاد مطهری را در جامعه ترویج دهیم تا جامعه ما از آسیب های اجتماعی بدور نگه داشته شود.

رییس کانون بسیج فرهنگیان سپاه حضرت ولی عصر(عج) در ادامه تصریح کرد نباید از شهید مطهری و سایر شهداء حرف بزنیم ولی در جامه خلاف عقاید و آرمان های آنان عمل کنیم، چرا که در غیر این صورت جامعه اسلامی و آموزش و پرورش از اهداف عالیه خود دور خواهد شد.

وی در ادامه ضمن تکریم مقام شامخ معلم و معلمان شهید گفت: امنیت امروز جامعه اسلامی به برکت خون شهداء و ادامه راه امام است و نباید در این راستا از راه امام و آرمان های شهدا فاصله بگیریم.

یوسف خانی فرمانده حوزه 2 بسیج دانش آموزی خواهران آموزش و پرورش ناحیه 2 اهواز هدف از برگزاری این مراسم را تجلیل از فرمانده واحدهای بسیج دانش آموزی و فرهنگیان بسیجی در آستانه هفته معلم عنوان کرد و گفت: در پایان این مراسم از شرکت کنندگان در این مراسم با اهداء لوح سپاس و هدایا تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :