0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۲۱:۴۸:۰۸
کد مطلب:  1120159
قابل توجه دانش‌آموزان سراسر کشور؛
مسابقه نقاشی «ما کرونا را شکست می‌دهیم»

آموزش و پرورش شاهین‌شهر استان اصفهان مسابقه نقاشی با عنوان “ ما کرونا را شکست می‌دهیم” ویژه دانش‌آموزان سراسر کشور را برگزار می‌کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شاهین‌شهر، در راستای پیشگیری و کنترل کرونا ویروس و به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان سراسر کشور مسابقه نقاشی  "ما کرونا را شکست می‌دهیم" برگزار می گردد.

محمد اسماعیل‌زاده مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر ، ضمن اعلام این مطلب افزود: ترغیب دانش‌آموزان به فعالیت‌های هنری در اوقات فراغت، آموزش غیر مستقیم موارد بهداشتی برای پیشگیری و کنترل کرونا ویروس و همچنین ارتقا سطح مشارکت اجتماعی دانش‌آموزان که نهایتاً در تقویت حس خودباوری و اعتماد به نفس آنان موثر است، از اهداف برگزاری این مسابقه‌ی نقاشی است.

وی ادامه داد: تقویت حس قدرشناسی و سپاسگزاری نسبت به خدمات تلاشگران عرصه مبارزه با این ویروس به خصوص جامعه پزشکان و پرستاران کشور و همچنین بیان احساسات پاک و معصومانه دانش آموزان در قبال خانه دومشان، از دیگر اهدافی است که به واسطه‌‌ی آن برگزاری این مسابقه نقاشی برنامه‌ریزی شده است.

مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر اضافه کرد: این مسابقه با سه موضوع « پیشگیری و کنترل کرونا » ، « من مدرسه‌ام را دوست دارم » و « جامعه پزشکی و پرستاران ، ایران قدردان شماست » برگزار می‌شود.

گفتنی است؛ دانش آموزان می‌توانند جهت شرکت در این مسابقه آثار خود را تا ٢١ فروردین ٩٩ مقارن  با میلاد با سعادت امام زمان(عج) به آدرس:  http://erp.isfedu.ir/eforms/pncorona  ارسال نمایند.


اسامی برندگان متعاقباً از طریق پورتال مدیریت آموزش و پرورش شاهین شهر اعلام خواهد شد.

 

به اشتراک بگذارید :