22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۱۴:۳۶:۵۷
کد مطلب:  1119990
راه اندازی ۱۲ کانال آموزشی در پیام رسان ایرانی ایتا با عنوان «دز دیسون» توسط آموزش و پرورش دزفول

کانال آموزشی در پیام رسان ایرانی ایتا به منظور استمرار فعالیت آموزشی و ایجاد فرصت های برابر و با بهره گیری از معلمان مجرب و سرگروه های آموزشی با عنوان «دز دیسون» و با شعار (دیسون، مدرسه ای به وسعت شهرمان دزفول) راه اندازی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان دزفول، عبدالمحمد جرجانی در این خصوص گفت: در راستای بومی سازی تدریس و بهره گیری از توان و ظرفیت شهرستان دزفول و با استفاده از فضای مجازی به منظور توسعه عدالت آموزشی ۱۲ کانال تخصصی پایه های تحصیلی با عنوان «دز دیسون» و با شعار (دیسون، مدرسه ای به وسعت شهرمان دزفول) در پیام رسان ایرانی ایتا راه اندازی شد.

 

وی در ادامه گفت: در این کانال های آموزشی، فیلم ها و فایل های آموزشی که توسط معلمان و دبیران مجرب و همچنین سرگروه های آموزشی تهیه شده اند بارگذاری خواهند شد.

 

گفتنی است که خانواده ها و دانش آموزان محترم ابتدا با نصب پیام رسان ایتا در گوشی های هوشمند و یا رایانه های خود و سپس کلیک بر روی لینک مورد نظر می توانند از محتواهای آموزشی مربوط به پایه تحصیلی خود استفاده کنند و آنها را نیز به اشتراک بگذارند.

به اشتراک بگذارید :