23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۱۳:۳۹:۲۵
کد مطلب:  1119807
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تمرکز اصلی ما در شکست کرونا بر آموزش است

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  با تاکید بر کنترل و پیشگیری و از شیوع کرونا ویروس گفت:تمرکز اصلی ما در شکست کرونا بر آموزش است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به وظیفه اصلی  آموزش و پرورش گفت: تمرکز اصلی ما در امر آموزش دانش آموزان است .

وی با اشاره به اینکه بخشی از این آموزش ها منطبق بر وضعیت تحصیلی آنها  و از طریق شبکه های آموزشی و فضای مجازی که مدیران ایجاد کرده اند و به طور مستمر پیگیری و رصد می شود ، ارائه شده و بخشی ارائه آموزش های سلامت محور و بهداشتی است که در این خصوص هم مراقبین سلامت در این عرصه فعال و پویا می باشند.

 حسن پور با تاکید بر اینکه سفیران سلامت دانش آموزی به همسالان خود بصورت روزانه پیام می دهند ، اظهار داشت: سفیران سلامت بویژه در مشارکت دانش آموزان در کمپین در خانه می مانیم، کرونا را شکست می دهیم ، سه گام مهم ((بپوشانیم:یعنی در آستین عطسه یا سرفه کنیم ، دست ندهیم، روبوسی نکنیم و شستشوی صحیح دستها )) رعایت فاصله حداقل یک متر با افراد، و اجرای پروتکل های خرید و ورود به خانه، بسیار نقش موثری داشته اند.

این مقام مسئول با تاکید بر ساخت  2 کلیپ آموزشی توصیه های سفیران سلامت ، تصریح کرد:فعالیت های بدنی دانش آموزان در منزل بسیار موثر بوده  و باید  با تحرک جسمانی مناسب هم به ارتقاء سلامت خود کمک نمایند.

 

 

به اشتراک بگذارید :