13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ ۰۸:۱۸:۱۲
کد مطلب:  1118626
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه میمند خبر داد:
دانش آموزان میمندی در کلاس های درس مجازی شرکت می کنند

رئیس اداره آموزش و پرورش میمند گفت: تقریبا تمام جمعیت دانش آموزی میمند در طرح آموزش مجازی شرکت می کنند و برای دانش آموزان روستایی نیز به دلیل عدم دسترسی به شبکه های مجازی و اینترنت، برنامه های آموزشی تهیه شده توسط گروه های آموزشی رایت و در قالب سی دی در اختیار آنها قرار گرفته است.

به گزارش اداره اطلاع ر سانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه میمند، عباس گودرزی گفت:  با تعطیلی مدارس و به منظور جلوگیری از افت تحصیلی دانش آموزان ،برنامه ریزی لازم برای راه اندازی کلاس های آموزش مجازی برای دانش آموزان در این منطقه انجام شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش میمند گفت: بر همین اساس همکاران فرهنگی با تشکیل گروههای مجازی از شماره اولیای دانش آموزان بصورت کلاس به کلاس، اقدام به مرور درس ها، ارائه تکالیف و .... برای استفاده دانش آموزان نمودند و با ارسال فیلم های تدریس خود به این گروههای مختلف، اقدام به برگزاری کلاس نموده اند.

وی افزود:همچنین برنامه کلاسی و کلیپ های مربوط به آموزش دانش آموزان در شبکه سراسری آموزشی، دانلود شده و از همین طریق در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

گودرزی گفت: برای دانش آموزانی که دسترسی به موبایل ندارند،  با رایت سی دی و آموزش توسط سرگروههای آموزشی و معلمان و ارسال به مناطق روستایی کم برخوردار  ، تقریبا تمام جمعیت دانش آموزی میمند در این طرح شرکت داده شده اند.

پیگیری تشکیل سایت در سامانه همگام ، راه اندازی وب سایت و ارائه مطالب برای دانش آموزان ، همچنین پیگیری استفاده از کلاس مجازی نیما از دیگر اقداماتی است که توسط آموزش و پرورش میمند و با هدف تداوم آموزش دانش آموزان در منزل انجام شده است.

#آموزش-تعطیل- نیست

به اشتراک بگذارید :