13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۲:۱۸:۱۰
کد مطلب:  1117377
رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش فارس خبر داد:
راه اندازی کلاس آموزش مجازی مهارت های پیشگیری از آسیب های اجتماعی ویژه دانش آموزان فارس

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی گفت : با توجه به شیوع بیماری کرونا در سطح کشور واستان فارس ونیز تعطیلی مدارس، به منظور تداوم روند آموزش برنامه ها و طرح های پیشگیری در سطح استان، آموزش آنلاین دانش آموزان در مدارس با همکاری اداره فناوری واطلاعات اداره کل آموزش و پرورش فارس در دستور کار قرار گرفته است .

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  آموزش و پرورش فارس  ،دکترلیلا نورافشان گفت: باتوجه  به شیوع بیماری کرونا  در سطح کشور و استان فارس  و تعطیلی مدارس  و به منظور  تداوم روند آموزش  برنامه ها و طرح های پیشگیری در سطح استان،  آموزش آنلاین دانش آموزان در مدارس در دستور کار قرار گرفته است .

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش وپرورش فارس افزود : با همکاری  کارشناسان  و مدیران  مدارس در شهرستان ها و مناطق  استان ،هر روز کلاس آموزش مجازی  در یک شهر از استان  برای هر سه مقطع تحصیلی  در شش کلاس با بازه زمانی صبح ساعات  10-11،9-10و12-11  و عصرها 16-17،15-16 و18-17 به صورت آنلاین برگزار می گردد.

رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های آموزش و پرورش فارس همچنین گفت : هرروزدانش آموزان  یک شهر  آموزش مجازی آنلاین  مهارت های پیشگیری  با تاکید بر تاب آوری  را  به صورت دوطرفه مدرس -  دانش آموزان آموزش می بینند  و این فرآیند تاپایان سال ادامه خواهد داشت.

وی افزود :  مدیریت  سامانه های مجازی  به دست کارشناسان و مدیران  مدارس خواهد بود  و پس از تعریف  کلاس مجازی ، دانش آموزان می توانند  با ورود به این کلاس ها  به صورت آنلاین  از آموزش های آن  بهره مند شوند.

# آموزش تعطیل - نیست

به اشتراک بگذارید :