13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۱:۳۶:۴۹
کد مطلب:  1117149
رئیس اداره آموزش و پرورش نی ریز خبر داد :
دانش آموزان نی ریزی با تلفن همراه خود در کلاس درس حاضر شدند

رئیس اداره آموزش و پرورش نی ریز گفت : معلمان شهرستان نی ریز همگام با فرهنگیان سراسر کشور در طرح زیبای پویش فرهنگی ، آموزش کلاس های خود را از طریق فضای مجازی ادامه می دهند و دانش آموزان نی ریزی نیز با تلفن همراه خود در کلاس درس حاضر شدند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش نی ریز، امیر ولی زاده گفت : نظر به اهمیت و سلامت دانش آموزان و همکاران فرهنگی و در راستای پیشگیری از شیوع  کرونا ویروس، معلمان این شهرستان همگام با فرهنگیان سراسر کشور در طرح زیبای پویش فرهنگی ، آموزش کلاس های خود را از طریق فضای مجازی ادامه می دهند.

رئیس اداره آموزش و پرورش نی ریز افزود :  معلمان با شعار"من یک معلم استان فارسی هستم که برای سلامت دانش آموزانم و پیشگیری از ویروس کرونا با تلفن همراهم آموزش را ادامه می دهم، چرا که آموزش تعطیل شدنی نیست، اقدام به تهیه کلیپ پویش فرهنگی نموده اند و دانش آموزان نی ریزی نیز با تلفن همراه خود در کلاس درس حاضر شدند.

ولی زاده با بیان اینکه در سال جاری 324  کلاس درس در دوره ابتدایی ،  144  کلاس در دوره متوسطه اول، و 162  کلاس در دوره متوسطه دوم ، فنی حرفه ای و کار دانش در شهرستان نی ریز تشکیل شده است گفت:  همزمان با تعطیلی مدارس که به جهت سلامت دانش آموزان و همکاران و پیشگیری از شیوع بیماری انجام گرفته، آموزش از طریق فضای مجازی همچنان ادامه دارد.

وی گفت: تشکیل گروه های درسی در فضای مجازی با فعالیت دبیران و آموزگاران،  تهیه مطالب درسی در قالب پاورپوینت، تهیه کلیپ پویش فرهنگی، فایل های پی دی اف،  فایل های پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، نحوه شستن دست ها ،ضدعفونی منزل و مدارس، پیگیری برنامه درسی از طریق شبکه آموزش صدا و سیما از جمله اقدامات این شهرستان در مواجه با شرایط بحرانی این روزهاست .

رئیس اداره آموزش و پرورش نی ریز در تشریح دیگر اقدامات انجام شده در این شهرستان گفت :  معرفی سایت های آموزشی، استفاده از نرم افزار فارس آموز جهت آگاهی والدین از  عملکرد فرزندان، ضد عفونی کردن تمامی مدارس با رعایت موازین بهداشتی از مهم ترین اقدامات این شهرستان طی روزهای اخیر بوده است.

# آموزش_ تعطیل_ نیست

به اشتراک بگذارید :