13 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ ۱۱:۲۷:۵۲
کد مطلب:  1117101
رئیس اداره آموزش و پرورش مُهر خبر داد :
فضای مجازی ابزار دست و زبان معلمان هنر مند و خلاق شهرستان مهر

رئیس اداره آموزش و پرورش مُهر گفت : معلمان کوشا و مبتکر مهری برای جبران ، تقویت و تثبیت یادگیری دانش آموزان به دلیل تعطیلات اجباری این روزها ، فضای مجازی را ابزاری در اختیار آموزش و یادگیری دانش آموزان در آوردند .

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش فارس و به نقل از روابط عمومی آموزش‌وپرورش مُهر ،  ابراهیم سلامی گفت : با شیوع کرونا ویروس و تعطیلی مدارس در سراسر کشور و استان فارس، معلمان مُهری  با تهیه محتوای الکترونیک، کلیپ های آموزشی، قطعات صوتی، متن ها و تصاویر کمک آموزشی و ارسال آنها برای دانش آموزان یا انتشار در فضای مجازی باعث دسترسی دانش آموزان به آموزش شدند.

رئیس اداره آموزش و پرورش مهر  گفت : معلمان کوشا و مبتکر مهری برای  جبران ، تقویت و تثبیت یادگیری دانش آموزان به دلیل تعطیلات اجباری  این روزها ، فضای مجازی را ابزاری در اختیار آموزش و یادگیری دانش آموزان در آوردند و شکلی نوین به آموزش بخشیده و توانمندی، خلاقیت، هنر و عمل خود را متجلی ساختند.

سلامی افزود : این فعالیت ها در قالبهای مشخص با کمک راهبران آموزشی، سرگروههای آموزشی و همراهی مدیران و معاونین آموزشی به شکل مدون در حال انجام است.

وی ادامه داد : معلمان همه پایه های تحصیلی با توجه به توانمندی و خلاقیت خود و همراهی گروهی به تولید محتوای الکترونیک بر اساس نیاز و تفاوت های فردی فراگیران پرداخته و با کمک از بستر  فضای مجازی در اختیار دانش آموزان و والدین آنها قرار داده و بازخورد و راهکارهای اصلاحی را به دانش آموزان می رسانند.

رئیس اداره آموزش و پرورش مُهر  با بیان اینکه در این بین تلاش همه آموزگاران ابتدایی مدارس شهرستان مهرخصوصاً آموزگاران پایه اول دبستان بسیار چشمگیر و قابل ستایش می باشد گفت : این فعالیت ها در کنار ساعت های آموزشی ارائه شده توسط صدا و سیما باعث شده تا آموزش های از راه دور ،آشنای این روزهای خانواده های مهری باشد.

# آموزش_ تعطیل_ نیست

به اشتراک بگذارید :